Сатурн директен на 18 юни

За Теоретици. Как учите, как правите прогнози, как се справяте с текущите транзити, прогресии, дирекции, възвръщания и т.н.

Модератор: site admin

Аватар
Мандира - каран
МнениеПубликувано на: Пет Юни 03, 2011 7:24 am
Толкова месеци се движеше назад в зодия везни, сега ще се спре за около седмица, и ще продължи по нормалния си път.
Каквито и задръжки да е предизвикал, сега те ще отпаднат и всичко, което е изглеждало невъзможно, ще се случи в най-кратки срокове.
Sorriso

Ако някои от везните не са се оженили, то сега това лято е дошло тяхното време. Става дума специално за представителите на втората декада на знака везни.
Тези от третата декада също ще имат развитие на делата, но ще имат и поправителен чак до месец юли 2012г.

Тоест хубаво ще си поиграе със закона и реда, ето защо не се замесвайте в нечисти сделки.
Последна промяна Amore на Чет Яну 01, 1970 3:00 am, променена общо 0 пъти
Причина: ''
Цитат
Аватар
Галактически стопаджия
МнениеПубликувано на: Пет Юни 03, 2011 9:19 am
При мен е в 4 дом...Ще видим какво ще ми донесе тази директност
Последна промяна kabala на Чет Яну 01, 1970 3:00 am, променена общо 0 пъти
ВСИЧКИ ПРОБЛЕМИ СА РЕШИМИ,ДОРИ И "НЕРЕШИМИТЕ"!
Цитат
Аватар
Галактически стопаджия
МнениеПубликувано на: Пет Юни 03, 2011 10:19 am
Sorriso в 12-ти малко преди наталния, и с оглед съседната тема..... за записките, очевидно ще падат главици .. дано не е моята хе-хе
под венчило със сигурност няма да мина, а и като цяло лУбоФтЪ не е приоритетна на този етап.. повече се изкушавам да работя по 2-8ми дом. След някоя година Уран ще мине през десц. и ще си свърши работата Sorriso
Последна промяна mazko на Чет Яну 01, 1970 3:00 am, променена общо 0 пъти
Цитат

Вълшебник
Вълшебник
МнениеПубликувано на: Пет Юни 03, 2011 8:09 pm
Надявам се Аморе да е права и нещата които не вървяха добре да тръгнат нанякъде.. :)
Аз съм от везните от втората декада. Ами да видим.. нито в личен, нито в професионален, нито в материален план имаше светлина досега :)
Много неприятен период, не помня такъв в съзнателния си живот..
Само се чудя, след като в натала ми Сатурн е ретрограден, дали обръщането му в директно движение ще е плюс или по-скоро отново минус...
Последна промяна antena на Чет Яну 01, 1970 3:00 am, променена общо 0 пъти
Цитат
Аватар
Мандира - каран
МнениеПубликувано на: Съб Юни 04, 2011 1:05 am
И моят сатурн е ретрограден - забавяне на всичко свързано по темата. Нещата се случват бавно, без бързане и понеже ми прави тригон към слънцето си карам на записки, планове, проекти, така ми е по ясна картинката.

При всички положения за везни и овен си е най-голямата промяна, но докато при везните засяга тях самите, при овен е партньорствата и враговете.
Цитат
Аватар
Мандира - каран
МнениеПубликувано на: Съб Юни 04, 2011 1:11 am
Има и още нещо характерно за Сатурн, действа малко бавно и със закъснение. Ето ако сега е в 4-ти дом при Кабала, може да си купи нов дом или някакъв имот. Да го изгради, да направи нещо, което да остане за поколенията.

Нова кухня, кухненски мебели, нещо голямо и значимо. Защото ако беше Меркурий няма да я свърта в тях пред компютъра, ако е Марс ще е прекопала цялата околия да сади цветя, за да озапти енергията му, но е Сатурн и той чака градеж, а ако го няма мята тухли.
Цитат
Аватар
Галактически стопаджия
МнениеПубликувано на: Съб Юни 04, 2011 7:48 am
Баси,от кога го чакам тоз дом..от твоите уста в Божиите уши,Аморе Sorriso То и за БГ трябва да даде нещо.Май се мандахерца в 10 дом
Цитат
Аватар
Галактически стопаджия
МнениеПубликувано на: Съб Юни 04, 2011 10:00 am
аз го чакам да се обърне, че да се заема по-сериозно с нови...стари проекти, да видим дали стратегийте са ми добри Sorriso

щом има тухли ще му ги дам, че нещо не ми се нрави да ме замеря с тези ръбести предмети :)))) smile3534
Цитат
Аватар
Мандира - каран
МнениеПубликувано на: Съб Юни 04, 2011 4:30 pm
Сатурн е стратег, работи по програма и в крак със закона. Ето защо е толкова труден, защото не признава почивка в работно време, малки отклонения от правилника.

За да се спечели и Сатурн да помогне, трябва да забравим за чувства и емоции, радост, тъга, болка, дори почивка. Сатурн не позволява нищо от това, той е отговорност, ред и дисциплина.

За да се купи нов дом, за да се строи и да се прави всичко свързано с дом, трябва да е в хармоничен аспект с управителя на 4-ти дом, с 2-ри дом, за да има финансова обезпеченост, а ако е засегнат 8-ми дом, може да има и помощ от семейството или заем от банка.

Наскоро се запознах с една жена, която е зодия лъв. Каза ми че някак си чувства, че в живота си е имала много шансове, но ги е пропиляла докато е мислила, какво да прави и дали е правилния ход този или онзи. Ретрограден Меркурий Gigi

За някой хора може и да има шанс, но за да го уловят, трябва да имат план, а план не се прави от днес за утре. А тя точно това иска и аз се опитах да й обясня, но там комуникацията с нейния Меркурий не знам дали с получи достатъчно добре.
Цитат
Аватар
Мандира - каран
МнениеПубликувано на: Съб Юни 04, 2011 4:35 pm
Исках да кажа, че Сатурн не приема нещо от рода: "Бе дай да пробвам да видя какво ще стане" или "Ти ми дай пари, на акъл не ме учи".
Ако Сатурн е шефът, банкера, този от който чакаш помощ първо отиваш с бизнес план. Четат го, защитаваш го, печелиш, упорстваш и се бориш, за да победиш.

Вече друг е проблема с партньорите, че не оправдават доверието, което им гласувам, но това е конкретно за моята карта. Когато работя сама, разчитам на себе си и така е по-добре.
Обаче ако във вашата карта има добри показатели за партньорства и реализиране на програми ок, тогава може да се впуснете в общ бизнес.

На ретро Сатурн се женят не само везните от втората декада, но и стават майки много жени, но това е въпрос на аспекти.
Цитат
Аватар
Вълшебник
Вълшебник
МнениеПубликувано на: Съб Юни 04, 2011 5:16 pm
Еха,пак за моята "любима" планета! При мен тя играе ключово значение. В момента красавецът ми е застанал в 8 дом неаспектиран, и сега какво? Ами не искрам ограниечения... ,..,
Последна промяна Celuvka на Чет Яну 01, 1970 3:00 am, променена общо 0 пъти
"Има две трагедии в живота - едната е да загубиш копнежа на сърцето си, а другата - да си го върнеш" -Джордж Бърнард Шоу

Изображение
Цитат
Аватар
Галактически стопаджия
МнениеПубликувано на: Съб Юни 04, 2011 6:36 pm
ако щете вярвайте едва вчера съзрях един брилянт в натала си секстил Сатурн-Слънце/меркурии Sorriso - шматака съм си и туй то!

Съгласна съм, че всичко трябва да е премислено. Стъпките малко са като да ходиш по тънък лед, трябва внимателно да се прегледа всяка крачка, внимателно да се пристъпва бавно, леко, без резки маневри.. и ако не се пропука нещо си стигнал до края
Цитат
Аватар
Галактически стопаджия
МнениеПубликувано на: Съб Юни 04, 2011 8:30 pm
бе,той направи съвпад с управителя на 8 и тригон към управителя на 4 и пак-ниииищо .,,,,,
Цитат
Аватар
Мандира - каран
МнениеПубликувано на: Съб Юни 04, 2011 9:22 pm
И аз не мога да слагам снимки, нито да цитирам...но може да копирате мнение от някой друг и да използвате този бутон: [quote.][/.quote]
Цитат
Аватар
Мандира - каран
МнениеПубликувано на: Съб Юни 04, 2011 9:27 pm
В момента красавецът ми е застанал в 8 дом неаспектиран, и сега какво? Ами не искрам ограниечения...

Целувчице, Сатурн в 8-ми дом може да те накара да пренебрегнеш себе си заради другите - смяна на ценностната система. Секса е намесен също. Възможно е да се чувстваш демотивирана, отхвърлена и т.н. Терапия за Сатурн в 8-ми може да е задълбаване в Астрологията, с цел самоопознаване и по-добра оценка на качествата, които имаш.
Цитат
Следваща

Назад към Астрология