Сатурн директен на 18 юни

За Теоретици. Как учите, как правите прогнози, как се справяте с текущите транзити, прогресии, дирекции, възвръщания и т.н.

Модератор: site admin

Слънчево затъмнен
МнениеПубликувано на: Пон Окт 03, 2011 10:32 pm
Аморе, много интересни неща си ми написала, които ме накараха да се замиля. Всъщност моят Марс по натал е в 4-ти дом и май досега винаги съм се местила поради нетърпимост ,,. С тези везни на ИЦ иначе съм търпелива и доста готова на много компромиси, обичам много да ми е весело вкъщи ( все пак и Венерата управителка е в стрелец и 5ти дом). Но Марсът в 4-ти дом се задейста, когато е вече станало нещо нетърпимо, че чак е надхвърлило неколкократно нивото на търпимостта ми, което заради везните иначе е голямо. Но всеки път като съм се местила след това съм се чувствала страхотно. Ако съм съжалявала, то е било по-късно чак след години. Като цяло Марс в 4-ти дом действа импулсивно в тези неща май.
Ще видя какво ще си спретнат Сарурн, Марсчо, Луната и Венерката. Меркурий ако някой го чуе чуе... ,,,,
Последна промяна Hera на Чет Яну 01, 1970 3:00 am, променена общо 0 пъти
Причина: ''
Цитат

Слънчево затъмнен
МнениеПубликувано на: Съб Яну 21, 2012 7:52 am
Сатурн ми е точно върху Марса в момента, нямам представа какво означава това.. не мога да кажа, че се чувствам особено добре, като цяло транзита на Сатурн през ИЦ и 4ти дом не ми се отразява никак добре, последно подобно зле бях по време на транзита му през АЦ. Не съм чела нищо за транзита през ИЦ, а май трябва да поразгледам ...- но определено е/беше много труден период за мен. Сатурновите транзити винаги ми влияят много силно.
Цитат
Аватар
Мандира - каран
МнениеПубликувано на: Пон Яну 23, 2012 10:40 pm
Няма нещо, което да е кой знае колко лесно със Сатурн. Това е трудно време и е нужно много търпение, отговорност към семейството, рода, домът. Сатурн някак си укрепва семейните връзки и зачита семейните ценности. Разбира се има и трудности защото ако човек е свободолюбив и не обича семейните подредби, дълги семейни вечери и разговори за дом и семейство, сега ще му дойде в повечко. Когато Сатурн отмине от 4-ти дом, тези теми някак си без усилия ще се подредят и ще олекнат, докато ще настъпи тежест в 5-ти дом, но дотогава има още време Sorriso
Последна промяна Amore на Чет Яну 01, 1970 3:00 am, променена общо 0 пъти
Цитат

Слънчево затъмнен
МнениеПубликувано на: Пет Яну 27, 2012 10:38 am
На мен ми е към края на 4-ти дом, понеже домът ми започва в началото на Везни. Сигурно ще се преместя точно при влизане вече в 5-ти, обикновено така става при мен, докато Сатурн се ровичка из нещо, само застоялост и лошо усещане, но после като напусне въпросното място, вече идва момент да промяна и действие по съответния предишен въпрос. А пък все още не разбирам какво значи към Марса ми, той управлява 10-ти и донякъде 5-ти дом, значи сега би трябвало да имам и някакви неща свързани с професията (като се замисля имам, 10-ти дом нали е и образование, сега уча магистър) и 5-ти дом (тук определено има раздвижване, а пък и Плутон управлява 5-тия ми също и е малко след Марса в Скорпион, и оттам ще мине Сатурна). ,, ,, ,,
Цитат

Слънчево затъмнен
МнениеПубликувано на: Пет Яну 27, 2012 10:44 am
О, а и като се замисля, има застоялост и в професионален план. А в любовен не знам, важното е, че се отървах от една застояла връзка, която ме убиваше отвътре. 4-ти дом е и семейството и дома и преживях страшни катаклизми в тези отношения, нямам търпение Сатурнът да излезе от 4-тия ми дом ,, В 5-ти ми е по натал, а и четох, че Сатурн в 5-ти означава сериозност в любовта, може Сатурн в 5-ти да ми донесе хубави неща. Gigi
Цитат
Аватар
Мандира - каран
МнениеПубликувано на: Пет Яну 27, 2012 1:43 pm
Ще почакаме още малко и ще разправяме, какво ни мъчи Сатурн в 5-ти дом Sorriso
То цяла книга човек да напише: “Аз и моят Сатурн през 12-те дома на зодиака"
И в 5-ти дом не му е добре на Сатурн – често се случва да се повяват прекалено високи изисквания към любимия човек, към децата, към хобито, изобщо всички теми в 5-ти натален. Резултата може да е изстиване на любовта към партньора, дори намиране на нови утехи. Има случай и на разочарование от децата. А тези които нямат ще опитват да имат, а Сатурн не е от най-големите помагачи…Изобщо като влезе в 5-ти дом, поне ще се успокоят темите в 4-ти, пък после като стигне в 6-ти ще се радваме на темите от 5-ти. Ей, така един такъв странен е Сатурн
Gigi
Цитат

Слънчево затъмнен
МнениеПубликувано на: Нед Яну 29, 2012 9:24 pm
Ох, като се замисля даже доста се плаша от предстоящия транзит на Сатурн върху Плутона ми, освен това ще направи едновременно и тригон към горката Луна в 8-ми.
Сатурн върху у без това слабия ми Марс във Везни в 4-ти дом, напълно изтиска каквото имаше, чувствам се много безсилна, и то става въпрос за дълбоко обезсилена, защото 4-ти дом е на дъното, затова ме е страх и какво ще стане като мине и през Плутона. През асцендента беше лошо,но беше различно, а сега пълно ограничаване в 4-ти дом и в енергията ми - Марса ... .,,,,,
Цитат
Аватар
Лунно затъмнен
МнениеПубликувано на: Пон Яну 30, 2012 1:01 am
Хера, в 90% от случаите хората се тревожат за неща, които никога не се случват.
Препоръчвам ти този филм на Дейвид Айк
vplay7.com/436938af1/david-acke-freedom-road.html
Последна промяна dana на Чет Яну 01, 1970 3:00 am, променена общо 0 пъти
нищо човешко не ми е чуждо
Цитат
Аватар
Мандира - каран
МнениеПубликувано на: Вто Яну 31, 2012 4:01 pm
Хера не се тревожи при мен се случи този транзит. Плутон в натала ми е в 4-ти дом, а сатурн мина през него и замина...Не е нещо страшно, по-скоро са повече отговорности за имоти, къщи, дом, градина, семейство, родители, майка, абе всичко по 4-ти дом. Разбира се отговорност и свързана с това ти самата да се променяш, да станеш по-сигурна в себе си. Аз мога да кажа, че се научих да готвя много нови неща. Купих си нова готварска печка, супер модерна и имам един куп готварски книги. Това е нещо, което не ми е хрумвало, че ще правя. Не че не мога да готвя, но някак си не беше моето амплоа. Сега обаче ми допада и се забавлявам. Посрещаш повече гости, гласиш маса, готвиш, пазаруваш повече. Някак си организираш една сериозна домашна манифактура:))))
От друга страна плащам данъци за имоти, къщи. Така че не се плаши, нещата се случват и без да им отдаваш толкова голямо значение.
Цитат

Слънчево затъмнен
МнениеПубликувано на: Сря Фев 01, 2012 2:42 pm
Мерси за филма, Дана, ще го потърся да го изгледам hes
Аморче, и при мен Плутонът е в 4-ти дом. Вече доста време Сатурнът ми транзитира в 4-ти дом и аз преминах през готварската вълна, но вече не ми се готви, даже с 300 зора изпържвам едни картофи .., изобщо не ми се готви, купувам готова храна. Дано наистина не е нещо толкова лошо, което ще се случва с транзита през Плутона. Досега никак не върви добре транзита през най-дълбокия дом, такова изпитание за силите ми и за мен... sad бих казала, че е най-тежкият транзит, който съм изживявала до момента през живота ми, имайки предвид усещанията и случилите се неща, дано по-скоро да излиза от 4ти дом plaster byebye
Цитат
Аватар
Лунно затъмнен
МнениеПубликувано на: Сря Фев 01, 2012 6:59 pm
Хера, нямам представа от картата ти, затова мога да ти напиша само общи положения. Някои хора сменят къщата си по време на такъв транзит, други променят отношенията си с близки от рода и семейството. Според това какво показва тази планета в радикса могат да станат или много зависими или да прекъснат общуването. Сатурн в 5 дом когато транзитира се очаква отговорност към дете, работа свързана с деца, шоу, реклама, трворческо и артистина дейност, изяви пред публика. А ако се свържат двата транзита-продаваш имот, но ще получиш малко пари от това; заради отговорност към дете сменяш квартира, прекъсваш отношения с родители отиваш да живееш самостоятелно и сама се грижиш за дете и т н.
Последна промяна dana на Чет Яну 01, 1970 3:00 am, променена общо 0 пъти
нищо човешко не ми е чуждо
Цитат

Слънчево затъмнен
МнениеПубликувано на: Чет Фев 02, 2012 12:12 am
Благодаря ти за тълкуването, Дана ,, Ами то, ако нямам дете, докато мине Сатурна през 5-тия ми дом, не знам вече дали ще имам изобщо. А пък след този изцеждащ транзит из 4-ти, какви деца изобщо, аз едва се крепя .., но да видим, какъвто късмета. Картата ще си я пусна в съседния форум, където сте си пуснали повечето, че да се разпиша и аз Sorriso но не знам кога.
Цитат
Предишна

Назад към Астрология