Сатурн директен на 18 юни

За Теоретици. Как учите, как правите прогнози, как се справяте с текущите транзити, прогресии, дирекции, възвръщания и т.н.

Модератор: site admin

Аватар
Астро-приятел
Астро-приятел
МнениеПубликувано на: Вто Юни 14, 2011 1:07 am
Как ще повлияе Сатурн, когато вече не е ретрограден, при положение, че е в първи дом заедно с Уран и Нептун, но в съвпад с Уран. Това ще активира ли и другите две планети?
Последна промяна babezzz на Чет Яну 01, 1970 3:00 am, променена общо 0 пъти
Причина: ''
Времето, в което си достатъчен стоик, за да не си слагаш маската на щастлив човек, а просто си слагаш г*** на главата, е време, в което много хубави неща те пропускат, виждайки насреща си г**.
Цитат
Аватар
Галактически стопаджия
МнениеПубликувано на: Вто Юни 14, 2011 7:03 am
Ще активира съвпада. Аууу,кой кара сатурнова криза. Как ви се отразява сатурн през 1 дом? Аз,лично го изживях мнооого тежко ,,.
Последна промяна kabala на Чет Яну 01, 1970 3:00 am, променена общо 0 пъти
ВСИЧКИ ПРОБЛЕМИ СА РЕШИМИ,ДОРИ И "НЕРЕШИМИТЕ"!
Цитат
Аватар
Астро-приятел
Астро-приятел
МнениеПубликувано на: Вто Юни 14, 2011 8:06 am
Освен че съм изпаднала в разни разсъждения, не ми се отразява зле. Дори имам повишен тонус, нещата и в работата и в отношенията ми напоследък вървят отлично. Имам едни моменти на вътрешно преподреждане, които периодично се преповтарят и сега е едно от тези повторения. Моята Сатурнова криза е равна на личностна криза - преосмисляне на кой съм, защо съм, на къде съм:) Но след това се чувствам много наясно и настъпва едно успокоение...хармонично ми става:)
Времето, в което си достатъчен стоик, за да не си слагаш маската на щастлив човек, а просто си слагаш г*** на главата, е време, в което много хубави неща те пропускат, виждайки насреща си г**.
Цитат
Аватар
Мандира - каран
МнениеПубликувано на: Вто Юни 14, 2011 9:10 am
Това е то! Да знаеш, че някой кара хармонично сатурново преминаване през асцендента!!!
Поздравления .,.,.,

Да определено ще активира Уран и Нептун. Интересно е да направиш паралел, с предишният път, когато сатурн е минал през асзцендента. Как ти се е отразило и какъв е бил резултата.
Последна промяна Amore на Чет Яну 01, 1970 3:00 am, променена общо 0 пъти
Цитат
Аватар
Галактически стопаджия
МнениеПубликувано на: Вто Юни 14, 2011 9:20 am
за тонуса е важен Марс... транзитен, соларен, прогресии - ох няма да задълбавам, че от известно време се боря с предсказателната част и в главата са ми различните техники Gigi

Защо да не е хармонично? все пак Сатурн екзалтира във везни малко по-силничък е тук, но пък справедлив. Очевидно големия се чувства добре в знака на въздушната Венера Gigi - повечето кардинални май ги засяга въпроси свързани с "ти мене обичаш ли ме", но явно и оценката на сегашното аз не остава на заден план :)

след кратка почивка - от 18 ще тръгне отново напред. ,,,, заредил с новите контролни :)))
Последна промяна mazko на Чет Яну 01, 1970 3:00 am, променена общо 0 пъти
Цитат
Аватар
Астро-приятел
Астро-приятел
МнениеПубликувано на: Вто Юни 14, 2011 11:40 am
Amore, още не съм почнала да работя с транзити и прогнози. Може би в събота ще ги разуча по-подробно и когато направя паралела ще пиша както съм установила.
Цитат
Аватар
Галактически стопаджия
МнениеПубликувано на: Сря Юни 15, 2011 6:49 am
Абе,точно ,защото е добре поставен във Везни е зле-))),така че ще засили показанията му
Последна промяна kabala на Чет Яну 01, 1970 3:00 am, променена общо 0 пъти
ВСИЧКИ ПРОБЛЕМИ СА РЕШИМИ,ДОРИ И "НЕРЕШИМИТЕ"!
Цитат
Аватар
Мандира - каран
МнениеПубликувано на: Нед Юли 03, 2011 10:50 am
Взех че дублирах темата.
Ами да директен е и отключва браковете, пак е време за венчавки. Sorriso
Цитат
Аватар
Галактически стопаджия
МнениеПубликувано на: Сря Юли 06, 2011 8:32 pm
или за раздели - последните декади на кардиналите Gigi
Последна промяна mazko на Чет Яну 01, 1970 3:00 am, променена общо 0 пъти
Цитат
Аватар
Мандира - каран
МнениеПубликувано на: Пон Юли 11, 2011 11:10 pm
раздели не бих казала, а по-скоро изясняване на това, кой е шефа Sorriso
Цитат
Аватар
Лунно затъмнен
МнениеПубликувано на: Чет Юли 14, 2011 5:49 pm
При мен транзита е във Втори дом. По отношение на финансите има подобрение. Но, да пестя не мога да кажа, пари не задържам за дълго, бързо им намирам мястото. Откакто Юпитер влезе в знака на Луната, ми се отвори голям апетит, лелей...страшна работа, качих 5 кг. И така до обръщането на Сатурн в директно положение. Сега се храня както преди и започнах да свалям излишните ми кила. Нищо чудно и да се оженя пак, налудувах си се, сега имам нужда от спокойствие.
Последна промяна dana на Чет Яну 01, 1970 3:00 am, променена общо 0 пъти
нищо човешко не ми е чуждо
Цитат
Аватар
Мандира - каран
МнениеПубликувано на: Пет Юли 15, 2011 9:14 am
ЗА женене е добре да даде тласък Сатурн, защото ако слушаме юпитер леле мале Sorriso
Цитат
Аватар
Вълшебник
Вълшебник
МнениеПубликувано на: Пет Юли 15, 2011 10:01 am
Amore - точно заради изясняването на въпроса "кой е шефа" се стигна до раздяла на дългогодишна връзка на мои много близки приятели. Причината е била в момичето - раздавала го много "семейно", пък той не се бил наживял. Sorriso

dana - същото положение бе и при мен; наддадох видимо на кг, а за сватбата, ми хайде де Sorriso , ще бъде чудесно ,,
Последна промяна Celuvka на Чет Яну 01, 1970 3:00 am, променена общо 0 пъти
"Има две трагедии в живота - едната е да загубиш копнежа на сърцето си, а другата - да си го върнеш" -Джордж Бърнард Шоу

Изображение
Цитат

Слънчево затъмнен
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 27, 2011 11:31 am
При мен Сатурн си транзитира в 4-ти дом, доста ми е голям самият дом, така че ще има още много да си се разхожда там. Усещам го като много подходящ момент да се преместя, но в същото време като е във Везни, а идва и Слънцето е вече във Везни, решенията не мога да ги вземам никак лесно .,,,,, Колебания, мерене, теглилки... И нищо като резултат. Май ще си има да си меря този месец и решенията както винаги при мен ще се ги вземам по време на Скорпиона ( по принцип и по време на Овена ги вземам също, но ми е мноого далеч, няма да го дочакам Sorriso ). Най-добре щеше да бъде да си реша въпросите за местенето по време на Лъва, тогава се чувствах страхотно, но като се чувства добре човек, се забавлява и почива и си мисли, че времето е вечно, та не съм очаквала, че като дойдат Девата и Везните, ще съм толкова объркана ...- Чакам си Скорпиончето аз... дотогава поне ще си изкарам книжката, която ме чака и ако имам късмет ще стана реална шофьорка на истинска кола хихих Sorriso
Последна промяна Hera на Чет Яну 01, 1970 3:00 am, променена общо 0 пъти
Цитат
Аватар
Мандира - каран
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 27, 2011 5:17 pm
Здравей, Хера. За местене не търси Сатурн, той по - скоро ще иска да си направиш свой собствен дом, къща, нещо здраво и стабилно. За местене в нова квартира под наем - меркурий и марс. Но докато меркурий ще продиктува местене вследствие на мислене, разумност, то марс ще е местене поради нетърпимост. И в двата случая обаче местенето е нещо, което трябва да свършиш и няма отлагане. Сатурн в 4-ти дом мести, но е обвързан с много отговорности, търсене на сигурност, създаване на семейно огнище. Ще трябва да отвориш касичката и да влагаш, иначе няма местене. Също може да укаже, че родителите ти дават дом или ти го купуват, в зависимост от аспектите с управителя на 4-ти дом и 2-ри дом, ако е с 8-ми може и наследство да е. Различни варианти има, според това, кое е най-добре за теб така ще направиш Sorriso
Цитат
ПредишнаСледваща

Назад към Астрология