Писмо на читател

За Теоретици. Как учите, как правите прогнози, как се справяте с текущите транзити, прогресии, дирекции, възвръщания и т.н.

Модератор: site admin

Аватар
Мандира - каран
МнениеПубликувано на: Вто Юли 12, 2011 6:14 pm
много пъти съм пускала тук писма писани до мен. Днес имам интернет за по-дълго време и си отворих пощата. Вече ме чакаха 140 писма с молби за хороскопи, курсове и т-н.
Едно от тях ще споделя с вас, а ако някой иска да пише на авторката ще дам и майл за връзка.
Това е е-мейл запитване чрез http://clubastrology.net/ от:
йонета

ако мога ...бих се радвала дали скапания и ми адски живот в момента ще се промени....всеки ден минавам пред ада....но път съм да приключа с живота си .....и ще го направя ,защото всичко в което потърсих дмисъл...вече го няма...и не мога.....не мога да пхродър(лжа...падам и се изправям много пъти но вече само мога да падам...а за изправянето ...това -може би няма да стане......не мога...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!вече не мога ....

Предполагам, че писмото е написано във връзка със статията ми за филма "Тайната", затова жената, започва с това, че не може да се зарадва....
Очаквам коментарите ви и идеи какво се прави в случай като този.
Последна промяна Amore на Чет Яну 01, 1970 3:00 am, променена общо 0 пъти
Причина: ''
Цитат
Аватар
Вълшебник
Вълшебник
МнениеПубликувано на: Сря Юли 13, 2011 10:34 am
Тежичък случай. Явно, когато е писала самото писмо е била в апогея на депресивното си състояние, което пък ме навява на мисълта, че в такъв момент човек би могъл да изрече и стори всичко (аз съм от този тип - чист самоубиец, с една експертиза зад гърба ми). Ще е интересно да се проучи източника, който я подтиска : пари, някакво лично преживяване,което я е травмирало дълбоко ( от сорта на развод, смърт на близък или посегателство над нея). Ако успееш да локализираш източника и се започне поетапно анализиране на него, мисля,че ще преодолее състоянието, в което се намира жената. Всеки пада и става, и всеки мисли,че няма да намери повече сили, но ничий кръст не е лек, то затова Господ ни е дал различна съдба. Всеки носи толкова,колкото може да изтърпи. Пътят към смъртта не е решение, разбрах го още в 6 на прага на 7 клас, когато изпаднах в клинична смърт. Животът е труден, дори в момента се чудя как може да съм такъв карък и да не ми върви в нищичко (не ме класираха за евростипендия, не знам как ще си платя семестъра, търся си работа, удрям на камък - иде ми да крещя и да викам, ма си трая и стискам зъби,хващам вестници и интернет и продължавам да търся). Музиката и поезията - това е моето спасение от депресия. В такива мигове се обръщам към неща,които могат да ме успокоят.
Последна промяна Celuvka на Чет Яну 01, 1970 3:00 am, променена общо 0 пъти
"Има две трагедии в живота - едната е да загубиш копнежа на сърцето си, а другата - да си го върнеш" -Джордж Бърнард Шоу

Изображение
Цитат
Аватар
Лунно затъмнен
МнениеПубликувано на: Сря Юли 13, 2011 11:57 am
Как да и помогнем? Нищо не знаем за тази жена или момиче, откъде да започнем?
Последна промяна dana на Чет Яну 01, 1970 3:00 am, променена общо 0 пъти
нищо човешко не ми е чуждо
Цитат
Аватар
Мандира - каран
МнениеПубликувано на: Сря Юли 13, 2011 2:01 pm
Дана, може би за да помогнем трябва да й пишем. Ако всеки й напише нещо, което да я накара да се почувства по-добре, тя ще си стъпи на краката.

Добре е поне, че признава, че има проблем и търси помощ. Това е първа стъпка към решението на проблема и продължаване напред.

Целувчице, здравето и физическото и психическото е най-важно за нас. Ако сме здрави, светът е прекрасен и свети. Ако обаче нещо в тялото ни е болно и боли, търсим причината в психиката и тук си права, там обикновено откриваме причините за това.

Твоите трудности не са нещо различно от трудностите на другите хора. Случва се както се казва и в най-добрите семейства да има забавяне на плащане, да не ти платят изобщо или да не можеш да намериш работа. НО изход винаги има. Няма срамна работа, а има работа която ти помага да оцелееш. Ти си студентка и би трябвало да можеш да се запишеш в някоя студентска бригада.
Когато и аз учех и работех и се чудех как ще се справя, никога не загубих оптимизма си и успях. Ще ти дам пример с моя добра позната, която беше студентка в София. Записа се на шега за бригада. Дори й се подиграваха, че ще бере ягоди. Е замина момичето и там на бригадата в Англия се запозна с бъдещият си съпруг. Днес са семейство, имат си детенце. Два пъти докато бяха студенти ходиха на тази бригада. Събраха си пари, купиха си жилище и кола, пътуват, знаят прекрасно английски и и пред тях се подреди едно ново бъдеще. Девойката е стрелец, но мъжът й е дева. Търкания не липсват, но резултатите са важни.

Друга позната замина пак на шега за Америка. Работи шест месеца в бърза закуска. Сервираше. Направи добра практика по английски, което й помогна после за работа. Днес работи в рекламният отдел на хотелска верига Хилтън за България. Омъжена е с две деца и има прекрасен съпруг.
Давам примери за хора които за били в чужбина спечелили са пари, завършили са и са се устроили в България. Обаче примерите за тези, които са останали зад граница също не са малко. Нещото което свързва тези хора е спокойствието и вярата в себе си. Ето защо действай момиче, няма време за оплакване. Само усмивки и пламък, това ти трябва. .,.,.,
Цитат
Аватар
Лунно затъмнен
МнениеПубликувано на: Сря Юли 13, 2011 8:31 pm
Ако има добро здраве, лесно може да се повлияе, но ако има тежък, неразрешим здравословен проблем, на мен поне ще ми бъде трудно.
Последна промяна dana на Чет Яну 01, 1970 3:00 am, променена общо 0 пъти
нищо човешко не ми е чуждо
Цитат

Слънчево затъмнен
МнениеПубликувано на: Сря Юли 13, 2011 10:40 pm
Аз съм съгласна да й пиша също на жената нещо. Но не знам дали ще помогна. Аз също съм се чувствала много зле, даже съвсем скоро имах такъв случай. Слънцето, хубавия въздух, родното място ме зареждат и се чувствам сякаш се прераждам и съм щастлива. А преди седмица бях доста зле от лични проблеми. Изкуството, музиката, любимите занимания, желанията, целите, мечтите, приятелите, има много неща, които са прекрасни. Често когато човек стига дъното оценява повече нещата и намира по-лесно пътя към себе си, стига да има смелост да каже СТОП и да предприеме мерки да се промени това, което го е довело до това състояние, може да е човек, може да е мястото, може да е всичко.... когато човек е изгубил връзка със себе си просто трябва да я преоткрие... може би... дано жената да се оправи и намери силите в себе си, ще й пиша и аз макар и да не знам какво, по-късничко. hes
Последна промяна Hera на Чет Яну 01, 1970 3:00 am, променена общо 0 пъти
Цитат
Аватар
Вълшебник
Вълшебник
МнениеПубликувано на: Чет Юли 14, 2011 12:31 pm
Аз вече и пратих един мейл на пощата, ще очаквам обратна връзка. Мисля си, че тя просто е изгубила вяра както в себе си, така и в останалите. При нея ще се наложи по-усилена комуникация, това е начинът. Ако ясно се разграничат плюсовете и минусите и и и се даде насока към развитие, тогава ще се открие нов хоризонт, но трябва някой да я побутва, лекичко с морална подкрепа Gigi

Аморе - още от първия семестър бях хукнала по различни фирми, които организираха ст.бригади за Англия и Великобритания - на едното място бройките вече бяха заети, на другото не ми вдигаха телефона, а когато отидох до офисът им не стига,че ми се накрещяха, но ме накараха да се чувствам като най-изпадналият човек на планетата /найс,а?/. Но важното бе, че опитах. То бива да не ми върви толкова, но това не е от ден - два, от 2003-та година насам съм в невероятен спад. Не ми е толкова за проблемите, държа се, но как нито веднъж някой не се запита какво ми е на мен, а вместо това получавах коментари от сорта на : "Е,че какви проблеми можеш да имаш ти? " - ами ето такива. Със северен възел в козирог 1 дом - такива!!!
Последна промяна Celuvka на Чет Яну 01, 1970 3:00 am, променена общо 0 пъти
"Има две трагедии в живота - едната е да загубиш копнежа на сърцето си, а другата - да си го върнеш" -Джордж Бърнард Шоу

Изображение
Цитат
Аватар
Мандира - каран
МнениеПубликувано на: Чет Юли 14, 2011 2:56 pm
Целувчице не се предавай за бригадите. Най-сигурният начин да се "набуташ" при въпросните фирми е да се свържеш с приятели, които вече са били там или ще заминават или са в момента в чужбина. Само те ще ти дадат насока и какво точно е нужно и къде да подадеш и какви документи. Успех и не се предавай! За съжаление в България, като типичен козирог, всичко става малко по-трудно, но е важното да знаеш това и да не се отчайваш а да се усмихваш Sorriso Успех!
Цитат
Аватар
Лунно затъмнен
МнениеПубликувано на: Съб Ное 26, 2011 11:20 pm
Кой поддържа връзка с тази жена? Какво става с нея, тя пише ли във форума? Искам и аз мейла й, ако мога да помогна, бих опитала.

п.п.Аморе, емотикони не мога да употребя, където желая след дадена дума, праща ги в началото - за сведение
Последна промяна ventolin на Чет Яну 01, 1970 3:00 am, променена общо 0 пъти
Цитат
Аватар
Мандира - каран
МнениеПубликувано на: Нед Ное 27, 2011 12:35 pm
Вентолин привет Sorriso
Не знам защо така става с иконките! Сорри:(
А за майл ако може някой да помогне, защото аз от тогава съм отговорила на много хора, не си спомням как се казваше тя, пощата ми е пълна с подобни писма.
Но поне си мисля, че тя не ми отговори на моето писмо. Ако може някоя от дамите тук, която й писа, да сподели нейните координати.
Поздрави:)
Цитат

Назад към Астрология