Изчезнал човек

За Теоретици. Как учите, как правите прогнози, как се справяте с текущите транзити, прогресии, дирекции, възвръщания и т.н.

Модератор: site admin

Аватар
Мандира - каран
МнениеПубликувано на: Нед Ное 27, 2011 4:06 pm
ако ви е интересен такъв казус има такъв случай. От четвъртък един човек е в неизвестност. Ако има мераклии слагам картата. Sorriso
Последна промяна Amore на Чет Яну 01, 1970 3:00 am, променена общо 0 пъти
Причина: ''
Цитат
Аватар
Галактически стопаджия
МнениеПубликувано на: Пон Ное 28, 2011 4:54 pm
Че къде е тази карта, бе Аморе? ,,.
Последна промяна kabala на Чет Яну 01, 1970 3:00 am, променена общо 0 пъти
ВСИЧКИ ПРОБЛЕМИ СА РЕШИМИ,ДОРИ И "НЕРЕШИМИТЕ"!
Цитат
Аватар
Мандира - каран
МнениеПубликувано на: Пон Ное 28, 2011 10:52 pm
Ето я картата на изчезналия. Имам и още един изчезнал - жена. Ако има интерес и другата карта ще сложа.
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Цитат
Аватар
Мандира - каран
МнениеПубликувано на: Пон Ное 28, 2011 11:00 pm
Без час на раждане е. Вие си го сложете в 12 или пък асц. овен, кой както предпочита. Лично аз гледах картата снощи и нищо не показва за нещо, което да предизвика изчезване. Единственото което забелязах че Плутон е в опозиция на Слънцето, Уран и Марс.
Цитат
Аватар
Лунно затъмнен
МнениеПубликувано на: Вто Ное 29, 2011 4:51 am
В този случай тук Нептун ми се струва да е особено замесен и изчезването му сигурно е забулено в голяма тайна, и е внезапно за близките/Уран, ама по прогресия.
Някак, свързано с работата му, съвсем на първо четене си помислих да е.

След Плутон към стелиума, по-важни ми се струват няколко фактора, първите два особено с точните си аспекти:

- тр. Нептун опозиция с натална Венера
- тр.Сатурн в квадрат с Меркурий

- слънчево затъмнение на 25.11
- меркуриево ретроградие, изчезва точно в първия ден от него

Ще дам една теория, че може асц да е Близнаци, много вероятно, разглеждайки някои детайли, ама съвсем не съм сигурна в нея.
А като част от обстоятелствата около изпадането му в неизвестност, ми се вписва в картината пътуване или на път да се е случило.

Ако има нещо вярно от тези насоки, ще си доразвия първи довод Нептун "главен виновник" и напиша останалите хрумвания по въпроса, че забих тук в едни финансови схеми, така ми се въртят яко наум не е истина, ама да не прибързвам с изводите преди да дадеш някакво инфо. Или пък целта е да се помъчим здравичко и тогава? Както кажеш. ...-

п.п. ако се знае час на изчезването, бихме могли да построим и такава карта
Последна промяна ventolin на Чет Яну 01, 1970 3:00 am, променена общо 0 пъти
Цитат
Аватар
Мандира - каран
МнениеПубликувано на: Вто Ное 29, 2011 2:04 pm
Вентолинка за финансите - може и да си права, не знам още. Човека е намерен снощи от полицията. Води се разследване с подозрения за убийство.
Наистина има голяма мистерия. Не отива на работа, няма го никъде. Сестра му е задвижила търсенето и с полицията вчера са го открили. Сега тече разследване.
Понеже се издирва въпросната жена за която споменах по-горе. Има съмнения за интимна връзка. Може да е убийство от ревност, плутон ако видите как опозитира слънцето, нищо чудно. А тия дни и венера ще мине върху плутон, може да е любов и пари...

По нептун, казаха че е работил нещо с отпадни води, нали нептун е водата, но пък плутон е по отпадъците. Ако ви трябва друго инфо. Цирков артист е, от Варна е, има две деца и е семеен.
Това е известно за сега.
Цитат
Аватар
Галактически стопаджия
МнениеПубликувано на: Вто Ное 29, 2011 11:35 pm
Ахаааа, ся се сетих за кого говорите. Вече го съобщиха. Аз помислих, че слагаш хорарна карта. Гледайки датата на раждане, този човек, мисля, че е с асц. Лъв, въпреки,че като му видях снимката не мяза много на лъв де, или рак. Транзитен Плутон е в куинкокс с луна, а уран е в квадрат с марс, само че, нещо трябва да ги е задействало, все пак. Вентолинка, може и да си права за Нептун.
Последна промяна kabala на Чет Яну 01, 1970 3:00 am, променена общо 0 пъти
ВСИЧКИ ПРОБЛЕМИ СА РЕШИМИ,ДОРИ И "НЕРЕШИМИТЕ"!
Цитат
Аватар
Лунно затъмнен
МнениеПубликувано на: Сря Ное 30, 2011 10:29 am
Аз не се сещам за кого става дума, не съм проследила инфото, ще се разровя да видя снимка и пак ще пиша.
Последна промяна ventolin на Чет Яну 01, 1970 3:00 am, променена общо 0 пъти
Цитат

Назад към Астрология