Какво се прави при кармична връзка?

За Теоретици. Как учите, как правите прогнози, как се справяте с текущите транзити, прогресии, дирекции, възвръщания и т.н.

Модератор: site admin

Астро-приятел
Астро-приятел
МнениеПубликувано на: Пон Дек 19, 2011 12:30 pm
Моля за съвет! От 1г попаднах в това положение. Намерих и доказателствата затова... моето Слънце е в 12 му дом. Моя Сатурн "мачка" newsm44 и Луната му и Венерата му!!!! Направо ужас. Аз съм много мил и спокоен човек, а той ехспанзивен, но само с другите хора... в мое присъствие става съвсем друг човек! Нито веднъж не сме се скарали досега. Аз, обаче, искам да изляза от това положение защото той е женен, макар да живеят с жена си в различни градове от 10г заради бизнеса му. Твърди, а аз и му вярвам, че не й е езневерявал въпреки, че със Слънце и Венера в 1-ви дом е под съмнение. Та, да не отклонявам искам съвет... Как се излиза от кармична връзка, откъде да черпя увереност да го направя... Извинявайте за правописните грешки, но не мога да разбера защо не стават корекциите ..... hes
Последна промяна Maya на Чет Яну 01, 1970 3:00 am, променена общо 0 пъти
Причина: ''
Цитат
Аватар
Лунно затъмнен
МнениеПубликувано на: Пон Дек 19, 2011 1:41 pm
Съчувствам ти. Предполагам че ти е много тъпо по празниците да бъдеш сама, винаги да се съобразяваш с другия и да внимаваш връзката ти да не се разкрие. А на него си му е екстра, има си семейство, бизнес и развлечения, а ти? Имаш Слънце в Дева в 6 дом, това изисква чистота, физическа и душевна, отдаденост и служба на другите. Смяташ ли че тази връзка удовлетворява Слънцето ти? Имала ли си брак до сега? Обвързвайки се с женен, ти работиш срещу егрегора на брака, а това ще ти попречи да имаш свой.
Последна промяна dana на Чет Яну 01, 1970 3:00 am, променена общо 0 пъти
нищо човешко не ми е чуждо
Цитат

Астро-приятел
Астро-приятел
МнениеПубликувано на: Пон Дек 19, 2011 8:32 pm
Привет, dana, благодаря за разбирането! :) Имала съм брак с много любов и с прекрасна дъщеря! Преди 11г се разведох и чаках търпеливо бившият ми съпруг да "порастне" Имала съм възможност да не бъда сама, но избора не ми тежеше. До края на 2010, когато се срещахме с този мъж! Всичко се обърна наопако. Връзката ни е силна, аз вече искам да си тръгна ... ,но не ме пуска. Физическа близост не сме имали, точно защото съм Дева и макар,че Асц ми е Овен аз успявам да се държа ...не ме питайте как, обаче! Вярвайте ми, не ревнувам, не страдам, че на празниците не съм с него... при мен не важат тези неща, за които всички момичета хленчат... все пак 11г сама :)))))))) имам голям опит. Не искам някой да ме държи постоянно за ръка, аз имам много интереси и се справям.... Просто ме обърква това, че като стане дума за Карма, никой повече нищо не може да каже. Какво като е кармична ако аз не знам какво имам от отработвам с този човек. Мисля, че щом моето Слънце е в неговия 12дом, той има нещо неразрешено към мен, но защо трябва и аз да страдам. Така, че по-скоро ще ми бъде интересно как вие всички тълкувате по принцип Кармата и как се разбира какъв е урока за да се продължи напред.... Съжалявам но съм станала практична вече защото се уморих......
Цитат
Аватар
Лунно затъмнен
МнениеПубликувано на: Пон Дек 19, 2011 10:25 pm
Здравей Мая, недоумявам как издържаш. Поздравления, явно си от някакъв специален материал. И защо реши, че е кармично, кое те кара да мислиш така?
Последна промяна dana на Чет Яну 01, 1970 3:00 am, променена общо 0 пъти
нищо човешко не ми е чуждо
Цитат

Астро-приятел
Астро-приятел
МнениеПубликувано на: Вто Дек 20, 2011 11:01 am
Gigi Не, чак от друга порода... Много съм търпелива, а не знам на какво се дължи.Ако погледнеш в темата за транзитния Уран ще прочетеш и някои други неща. Не ми се иска и тук да се повтарям, ще стана досадна! Gigi Винаги съм била против връзки с обвързани хора, смятала съм категорично, че това на мен няма как да ми се случи, но ... се случи. Интересното е, че нещата са станали в момента когато при мен Сатурн е влязъл в 7 дом, а при него Уран, пак в 7 дом! Питаш ме защо смятам, че е кармична?! Още в момента, в който се видяхме за първи път, аз си казах "Това е мъжът!" , той за мен "Това е Тя!" През тази 1г и 2м :) няма да описвам колко още подобни съвпадения ставаха. Случвало се е дори да си звъним едновременно, да се сдумваме. Сходни събития сме преживявали в един и същ момент от живота си. Емоционално, интелектуално, физически... няма да обяснявам ...- От един месец се задълбах в астрологията за да видя защо стана всичко това и както казах на Амор "Ето ме тук при вас!" Смятам, че срещи от подобен характер имат за цел да ни научат на нещо. Но ако не разбереш на какво всичко се обесмисля и нещата ще се повторят с по-голяма сила. Затова аз искам да го реша този проблем, но как не знам! По-горе съм писала, че моето Сл е в 12 му дом, че моя Сатурн прави квадратури с неговите Луна и Венера, моя Марс съвпада със Слънцето му. Той би трябвало да се чувства зле в моята компания, но не е така. А, аз се раздвоявам... обикновено знам какво искам, но този път, не. Той има Марс в скорпион във 2 дом и е добър манипулатор, а при мен Нептун в скорпион в 7 дом секситил с Плутон явно ме заблуждава на подсъзнателно ниво в партньорските ми взаимоотношения...... ,,. Ще спра тук защото стана много дълго... Пиши всичко, което знаеш и мислиш за Кармата. Мисля, че върху това трябва да се съсредоточим и после ще стане ясно в конкретните ситуации къде и какво да се прави. Като начало да говорим по Принцип ... ,,,,
Цитат
Аватар
Мандира - каран
МнениеПубликувано на: Вто Дек 20, 2011 12:59 pm
Когато сте се срещнали Сатурн е бил в транзит през твоя 7-ми дом? По скоро за теб е било: "Искам мъж, съпруг, бизнес партньор, който да е възрастен човек, да е отговорен, да е с положение, да е уважаван и уважителен и т.н."
А при него в момента на срещата Уран е бил в транзит през 7-ми дом? Ако това е така, то за него звученето е такова: "Я, най-сетне и аз да си намеря нещо за забавление, омръзнаха ми оковите на брака, искам да си се срещам и да правя каквото аз реша. Да живее моята свобода и независимост!”
Много хора с транзит на Уран в 7-ми дом се развеждат, но щом той не го е направил връзката му с теб е чисто и просто наказание към партньорката му. И връзката преминава във фаза – отворена връзка без проблеми, но с продължаване на семейния живот и общ дом, общи сметки и ангажименти в отглеждане на децата.
Извинявай, ако не наранявам с това, но изобщо не е правдоподобно за един мъж с този аспект да каже: "Това е тя!".
Последна промяна Amore на Чет Яну 01, 1970 3:00 am, променена общо 0 пъти
Цитат

Астро-приятел
Астро-приятел
МнениеПубликувано на: Вто Дек 20, 2011 2:03 pm
,,,, Добре ги префразира думите! Поздравления! Ще помисля по-въпроса! Знам, че връзки започнали при транзитен Уран в 7дом са безперспективни! Сериозен човек е, по-млад е, разумен е! Забавления не му липсват, харесван е от жените, но е владеел положението ...досега! Амор, ти ме разби! Браво! Не ме нараняваш защото аз обичам директния разговор без заобикалки! Защо да губим ценно време в овъртания?! Обичам осъзнатите действия! hands
Цитат
Аватар
Мандира - каран
МнениеПубликувано на: Вто Дек 20, 2011 2:40 pm
хехе аз съм директна - слънце в стрелец. А само ако знаеш какви комплименти правя...без да се усетя и после става една smile3534
Затова понеже знам че си дева, пипам с ръкавици.
Цитат

Астро-приятел
Астро-приятел
МнениеПубликувано на: Вто Дек 20, 2011 2:52 pm
Gigi Девичка ама подкрепена от Овен! Знаеш ли, майка ми беше сбъркала с 20мин часа ми на раждане. Казала ми е, че съм родена в 21ч и по този час аз трябваше да имам Асц - Телец и представяш ли си години наред аз вярвах в това и се държах като Теле. Това лято проверих в общината и се оказа, це съм родена в 20.40ч...което ме направи Овен .., и кааааааато отворих аз едно овнешко поведение...та мира си нямам. Явно съм се сугестирала яко! А що се отнася до Стрелците ,,,, винаги съм пазила дистанция... сякаш говорехме на различни езици! С теб ми се получава, което ме радва! Явно не ти е чужда и психологията...
Цитат
Аватар
Мандира - каран
МнениеПубликувано на: Сря Дек 21, 2011 1:14 pm
Sorriso и на мен ми бяха объркали часа. Имаше голям толеранс, но не и голяма промяна в хороскопа. А човек трябва да може да общува с всички хора, а ако е астролог му е още по-лесно, защото знае кои теми да засегне и кои не.
Традиционно ако трябва да питам една дева нещо ще е свързано с храна и здраве, както и работа Sorriso
А иначе ако бях лъв, щях да се почувствам да седмото небе от щастие след твоите похвали Gigi
Цитат

Астро-приятел
Астро-приятел
МнениеПубликувано на: Сря Дек 21, 2011 1:48 pm
Gigi Макар и да не си лъв съм сигурна, че е приятно да чуеш хубави думи когато са искренни! Топлото ти посрещане тук ме кара да се чувствам спокойно! ,,,, Фактът, че споделих толкова лични неща, го доказва....
Амор, чудех се как да го кажа, затова ще карам направо. От известно време почти всеки ден познавам събития, които ще се случат около мен. Срещам хора, които забелязвам специално и след няколко часа ги срещам отново...говоря за съвсем непознати от улицата. От години назад интуитивно съм усещала много неща, но съм ги игнорирвала и след като дойде събитието аз си казвам "Я виж ти!?" А сега още в момента, в който ми мине нещо в главата аз знам, че ще стане така както съм го видяла и не греша. Можеш ли да кажеш кои неща в един хороскоп може да се индикация за отключване на подобни умения. Само да кажа, че това, не знам защо ме натоварва, не ме радва... Само да напомня, че имам Луна в 12дом в Риби - положително аспектира към Юпитер, Сатурн, Уран и Венера. И в момента е в съвпад с транзитния Уран!
Преди около месец си говорех с Иво Йорданов и той ми каза, че трябва да обръщам внимание на всичко свързано с главата ми ...- Тогава на майтап го попитах и лудостта ли да я имам предвид... Не знам какво го е провокирало да ми го каже, но е факт. Съжалявам, че подминах тази тема, а сега, сякаш ми става важна... още повече, че Марс е в знака ми....... ,.., Поздрав!
Цитат
Аватар
Мандира - каран
МнениеПубликувано на: Пет Дек 23, 2011 12:57 am
Здравей! Не зная кой е Иво Йорданов, но знам какво прави Уран.
Уран отключва внезапно интерес към творчество и един такъв пример е Ван Гог.

Все пак внимавай, защото е засегната Луната, защото контакта със Слънцето е друго нещо. За ясновидство, нещата са по -други и не по Уран. От друга страна, не знам дали знаеш, че нашите мисли създават нашето ежедневие.

Мислите ти са като магнит, който привлича хора, събития, нищо странно, по скоро браво на теб. Не го приемай като нещо невероятно, а си помогни да подредиш живота си. Ето една статия, която съм писала преди време:
http://clubastrology.net/tainata-na-uspehazdraveto-i-kusmeta.html
Цитат

Назад към Астрология