Кръвните групи и характера

Форум за любителите на карти Таро, Руни, Кабала, Нумерология, Хиромантия, Кафе, Сънища. Добре дошли при нас. Влезте с чисти помисли, елате да споделите своя опит от света на предсказанията. Форум „Древните гадания - наука за човека и вселената” ви очаква. Заповядайте!

Слънчево затъмнен
МнениеПубликувано на: Пон Ное 14, 2011 2:22 pm
Здравейте hihi Какво мислите за кръвните групи, вярвате ли, че влияят на характера и темперамента и забелязали ли сте връзка и в комбинациите от кръвни групи и как се разбират хората от отделните групи ciao Четох, че в Япония дори ги приемат за по-достоверни от зодиите за определяне на характера и качествата на човек.

Ето няколко линка за кръвните групи:
http://zdrave.rozali.com/psihologia-zdrave/p11779.html

За съвместимостта между групите: http://www.bliasak.bg/intimno/p3_13736_0.html

fiore
Последна промяна Hera на Чет Яну 01, 1970 3:00 am, променена общо 0 пъти
Причина: ''
Цитат
Аватар
Мандира - каран
МнениеПубликувано на: Вто Ное 15, 2011 12:09 pm
Сигурно има нещо вярно. Обаче ми е по -лесно ми е да построя карта и да видя хороскопа Sorriso
Хората са различни, не само по зодия, но и социална среда, възрастова група, кръвна група, психологически тип характер и т.н.
Последна промяна Amore на Чет Яну 01, 1970 3:00 am, променена общо 0 пъти
Цитат
Аватар
Галактически стопаджия
МнениеПубликувано на: Вто Ное 15, 2011 1:03 pm
Е,чак пък да ги приемат повече от зодиите... Едните са 4 на борй, другите 12...На кое ще заложа повече? Нима има 4 типа хора? То зодиите са повече, че има хора,които твърдят,че няма как да са еднакви всички от 1 зодия,какво остава за кръвна група. Sorriso
Последна промяна kabala на Чет Яну 01, 1970 3:00 am, променена общо 0 пъти
ВСИЧКИ ПРОБЛЕМИ СА РЕШИМИ,ДОРИ И "НЕРЕШИМИТЕ"!
Цитат

Слънчево затъмнен
МнениеПубликувано на: Сря Ное 16, 2011 8:51 pm
hihi Нямах предвид, че са по-важни от зодиите, само четох, че в Япония имало нещо такова, но така пишеше, дали е вярно, не знам....
На мен ми станаха интересни кръвните групи, защото забелязвам много голяма разлика между хората от различни и голчмо сходство между хората от еднакви кръвни групи. Аз примерно съм 0 и се усещам типично като характеристики за 0левата група. Повече си пасвам като темперамент с моята кръвна група отколкото с другите...
Може да се взима предвид например наред със синастрията и кръвните групи. ciao
За пример за неразбирателства мога да кажа примерно родителите ми, които са 0 и Б. Не мисля, че само кръвните групи имат значение, но наред с другите неща... fiore
Цитат
Аватар
Галактически стопаджия
МнениеПубликувано на: Пет Ное 18, 2011 5:28 pm
Аз вяидях само комбинацията на 0 кръвна група с останалите. От това, което виждам, нещо не ми се връзва за 0. Аз съм А и мъжт ми също,обаче разликата между нас е огромна. Ако има верни неща за мен, за него-изобщо.
Последна промяна kabala на Чет Яну 01, 1970 3:00 am, променена общо 0 пъти
ВСИЧКИ ПРОБЛЕМИ СА РЕШИМИ,ДОРИ И "НЕРЕШИМИТЕ"!
Цитат

Слънчево затъмнен
МнениеПубликувано на: Пон Дек 12, 2011 11:37 pm
Според мен има истина в тези групи, както в зодиите и т.н. ... е това не означава, че не се харесват по между си разбира се, напротив, примерно дори майка ми е друга кръвна група от мен, ... мисълта ми беше повече за това, че за партньорство повече си пасват от една кръвна група, а също така и че има значение за професията, характера и т.н.... изобщо онтересни ми станаха и тези неща наред с езотеричните науки ,,,,
Цитат

Слънчево затъмнен
МнениеПубликувано на: Пон Дек 12, 2011 11:38 pm
поправка - "интересни" ..,
Цитат

Слънчево затъмнен
МнениеПубликувано на: Съб Мар 31, 2012 3:45 pm
http://www.vselena.com/kravna_grupa.html

Ето още един линк за съчетанията на групите, който поне на мен ми се стори интересен Gigi
Оказва се и, че си допадам с група А, което не го знаех ..,
Цитат

Слънчево затъмнен
МнениеПубликувано на: Нед Апр 15, 2012 12:55 pm
Чета още по темата и ще продължа най-вероятно, защото ми става само по-интересно Gigi Разбрах, че маите и перуанските индианци са(били) изцяло група 0, много интересно, въобще и етнологията и антропологията винаги са ме вълнували Sorriso
Цитат

Слънчево затъмнен
МнениеПубликувано на: Нед Апр 15, 2012 6:17 pm
http://thegreatgeekmanual.com/blog/japa ... blood-type

Още един линк, на английски е. Пише интересни неща и пише, че мъжете с кръвна група Б са най-трудни в отношенията с другия пол, хахах, е явно търсенето ми на трудности направо е надскочило границата, щом се мъчих 5 години с такъв.
Пише и други много интересни неща, в Япония вземат предвид групите при всичко, при интервю за работа, в агенции за запознанства, дори при отглеждането на децата спрямо тяхната кръвна група и много други. Gigi
Цитат

Назад към Древни гадания