гадаене чрез използване на махало

Форум за любителите на карти Таро, Руни, Кабала, Нумерология, Хиромантия, Кафе, Сънища. Добре дошли при нас. Влезте с чисти помисли, елате да споделите своя опит от света на предсказанията. Форум „Древните гадания - наука за човека и вселената” ви очаква. Заповядайте!
Аватар
Звездоброец
Звездоброец
МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2007 6:31 pm
здравейте,искам да попитам дали има някой дето да може да разкаже по обширно за гадаенето и специално за гадаенето с махало
моля отговорете по барзо защото тази тема живо мв интересува ciao hes
Цитат
Аватар
Лунно затъмнен
МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2007 7:17 pm
Имам 2 книги по радистезия - науката която първоначално произлиза от явлението, при което човек може с пръчка в ръка да открива вода в почвата(ако някой не се сеща, да каже - ще се опитам да разясня).Авторката на книгите обаче е посветила малка част на това и много по-голяма част на възможността да се използват тея биополета, енергии и тнт. глупости(или пък може би не са?) за разкриване на бъдещето чрез махало.
Махалото е нещо, което не трябва да е метално(най-добре дървено топче), с дупка в единия край, закачено за конец дълъг 12-15 см.Хващаш махалото като прекарваш кончето през показалеца си.Сядаш в поза с изправен гръб, при която махалото може да се клати около колената ти може би малко по-надолу, като ръката ти която държи махалото е на нивото на корема долу-горе.Гледаш да нямаш кръстосани ръце/крака.
Изчакваш махалото да се успокой и да не се клати - през тва време си изчистваш главата от сякви мисли, който не са по темата на която ще питаш.Като спре да се клати питаш въпрос, на който може да се отговори с да/не.Отначало може да започнеш с въпроси, чиито отговори са ти ясни.После почваш с по-сериозните въпроси.

Като зададеш въпрос изчакваш махалото да почне да се върти.Ако се върти по посока на часовниковата стрелка, отговора на въпроса е Да, ако е обратно на часовниковата стрелка, отговора е Не.
След тваи игнорираш страничните мисли пак, докато пак спре да се върти и задаваш следващия въпрос...(най-добре наум).

Моето мнение е, че това са глупости.Пробвал съм го.
Цитат
Аватар
Звездоброец
Звездоброец
МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2007 7:52 pm
ок благодаря ама бих бил доволен от още малко информация по вапроса

м-у другуто и аз сам ползвал метода и бих казал че ВИНАГИ работи smile3521 ciao Ole ,,.
Цитат
Аватар
Слънчево затъмнен
МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2007 8:01 pm
преместих темата където й е мястото.

Също бих добавил, че гадаенето с махало няма нищо общо с търсенето на вода с метална пръчка. Второто се основава на определн физичен феномен и има измислени радари които ползват този принцип.
Махалцата отдруга страна са - според мен - леко на принципа на детектора на лъжата, но за да работят човека които гледа трябва да екстрасенс- тоест някои с повишена чувствителност за да може да обира определни "излъчвания" от клиента в случая, и по този начин да дава някаква картина на предполагаемото бъдеще за което се пита, защото ние самите сме единствените- пак според мен- които можем да знаем бъдещето си, и ест имаме най точната дори и несъзнателна картина за настоящето.
I guess your state of mind is not yours to design :)
Цитат
Аватар
Звездоброец
Звездоброец
МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2007 8:13 pm
аз пък лично смятам за редно да добавя че не е нужно да имаш екстрасенсорни способности за да можеш да ползваш махало(поне според мен е така)и пак ще кажа че аз ползвам махало а вингаи това което то показва е истина
как ще пбясните това??
Цитат
Аватар
Слънчево затъмнен
МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2007 8:51 pm
Информация ще намериш и тук
http://www.occultbg.com/viewtopic.php?t=454
,,,,
Цитат
Аватар
Лунно затъмнен
МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2007 11:08 pm
magic_guy, след като знаеш как се работи и,че винаги тва, което показва, е истина защо изобщо пускаш тема? ;)

ето примерен въпрос: Ще отида ли до кухнята да си намажа филйика със шоколад?
smile3534

Та, как си разбрал че работи?Защо не направиш статистика на въпроси, които си "му" задал и тези, на които се е разбрало, че е отговорило вярно и съответно тези с грешен отговор(за въпроси, свързани с бъдещето).
Цитат
Аватар
Планетен наблюдател
Планетен наблюдател
МнениеПубликувано на: Пон Мар 05, 2007 3:26 pm
Здравейте, имам отскоро махало,смятам да си купя и багети.
Не мисля,че е ала-бала. Направихме опит в къщи да измерим кръвното на човек с махало.Върху дланта се поставя линийка,нулата трябва да съвпадне с пулса на китката.Движихме махалото по линийката и то показва долна и горна граница на кръвното. После мерихме кръвното с апарат. Абсолютно съвпадна. Търсих скрит предмет в къщи по карта, също дава резултат. Много се забавлявахме. .,.,.,
Изображение
Цитат
Аватар
Лунно затъмнен
МнениеПубликувано на: Пон Мар 05, 2007 11:03 pm
liana написа:Много се забавлявахме. .,.,.,

Ако не за друго, то поне за забавление ставало махалото... smile3534
Цитат
Аватар
Слънчево затъмнен
МнениеПубликувано на: Пон Мар 05, 2007 11:59 pm
Да си доидем на думата нали, някои хора просто не си падат по телевизията smile3534

Това с кръвното искам да ми го демонстрира някой на мен, да се позабавлявам и аз Sorriso smile3534
I guess your state of mind is not yours to design :)
Цитат
Аватар
Галактически стопаджия
МнениеПубликувано на: Вто Мар 06, 2007 3:50 pm
Аз пък,смятам,че е добре да имаш определени способности,за да се предпазваш от нежелани явления....Използвам махало от доста време....Интересно,казваш,че се интересуваш от магии и вещерство...ти сега ли започна???Защото,човек,който се интересува е достатъчно да напише 2-3 думи в търсачките,за да намери инфо ,..,
ВСИЧКИ ПРОБЛЕМИ СА РЕШИМИ,ДОРИ И "НЕРЕШИМИТЕ"!
Цитат
Аватар
Звездоброец
Звездоброец
МнениеПубликувано на: Вто Мар 06, 2007 6:25 pm
без да ви обиждам но в търсачките не намерх НИЩО !!!!!!
ако вие намерите нещо , моля пратете 1 link моляяя!!!! Gigi Gigi Gigi Ole Ole Ole ciao ciao
Цитат
Аватар
Планетен наблюдател
Планетен наблюдател
МнениеПубликувано на: Вто Мар 06, 2007 10:04 pm
А аз мисля,че е същото като това да си купиш цигулка.На едни им се отдава, а на други не. smile3521
Изображение
Цитат
Аватар
Планетен наблюдател
Планетен наблюдател
МнениеПубликувано на: Вто Мар 06, 2007 10:10 pm
Altrance,това с кръвното го знам още от баба ми,но преди тя го правеше с кламер или пръстен халка.Едва сега имам махало.И апарат за кръвно....за да експериментирам. ,,,,
Изображение
Цитат
Аватар
Галактически стопаджия
МнениеПубликувано на: Сря Мар 07, 2007 8:33 am
Хич не се и обиждам,душко:)))) smile3521 Щом не си намерил,значи не си готов за това...нали знаеш,когато ученикът е готов,учителят сам идва...
Аз пък намерих...и то доста:))))...опитай пак и иазползвай правилните думи.....Не искам да ти помагам,не защото не искам,а да проверя колко си готов да използваш този уред:))
Поздрави от мен и морето smile3525
ВСИЧКИ ПРОБЛЕМИ СА РЕШИМИ,ДОРИ И "НЕРЕШИМИТЕ"!
Цитат
Следваща

Назад към Древни гадания