Нумерология

Форум за любителите на карти Таро, Руни, Кабала, Нумерология, Хиромантия, Кафе, Сънища. Добре дошли при нас. Влезте с чисти помисли, елате да споделите своя опит от света на предсказанията. Форум „Древните гадания - наука за човека и вселената” ви очаква. Заповядайте!
Аватар
Планетен наблюдател
Планетен наблюдател
МнениеПубликувано на: Сря Май 16, 2007 11:38 am
Здравей КАБАЛА,
КАТО СЪМ ПУБЛИКУВАЛА ЦИФРИТЕ НЕЩО СЕ Е ОБЪРКАЛО.
БИХ ИСКАЛА ДА ТЕ ПОМОЛЯ АКО МОЖЕ НАКРАТКО ДА МИ КАЖЕШ НЕЩО ЗА МОЕТО ДЪРВО.ОТ НЯКОЛКО ГОДИНИ ВСЕ НЕ МИ ВЪРВИ.
ДА ми кажеш като общо и за тази година ако искаш едно изре4ение.
Ина4е схванах как се правят диаграмите но явно с тълкуването е нужна практика.
Само да кажа 4е 4ислото на името(трите имена е 9 съвпада с 9 на житейския път )незнам дали е добре а на първото име еденица.
Но твоя на4ин на тълкуване на производните цифри ми е трудно.
Предварително ти БЛАГОДАРЯ
DONNA
Цитат
Аватар
Галактически стопаджия
МнениеПубликувано на: Сря Май 16, 2007 12:15 pm
Е,не,за мен е достатъчно да знам първото ти име:))))То си има своята вибрация,която трябва да се съпостави с рождената и с годишната ,,,,
ВСИЧКИ ПРОБЛЕМИ СА РЕШИМИ,ДОРИ И "НЕРЕШИМИТЕ"!
Цитат
Аватар
Планетен наблюдател
Планетен наблюдател
МнениеПубликувано на: Сря Май 16, 2007 4:43 pm
АМИ МНОГО ТИ БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО,АКО РЕШИШ ЧЕ НЕ Е ПОДХОДЯЩО ТУК МИ ОТГОВОРИ НА ЛИЧНА БЕЛЕЖКА.
Но,само ако искаш и имаш време нещо кратко както на другите.
Номерологията ми е интересна.Има една книга която е кратка но е интересна на Христо ЕНЕВ,Числа езотерика и познание имам и ведическа номерология.
DONNA
Цитат
Аватар
Астро-приятел
Астро-приятел
МнениеПубликувано на: Пон Авг 20, 2007 7:25 pm
Здравейте,много интересни теми! Мога ли да попитам за повече информация родена сам на 20.06.1983, ако сам го редуцирала правилно 11. Какво ожъначава тази цифра като сбор от рождената ми дата?
Цитат
Аватар
Галактически стопаджия
МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2007 11:33 am
Здравей tarizanova fiore
В началните страници има обяснение на числото 11.За момента виждам големи притеснения за семейството и грижи,свързани с парични въпроси,но това ще се случи,много по-късно в живота ви.Склонна сте към раздели и не се притеснявайте за парите,нещата ще се наредят,ако вие не сте толкова колебаеща се.Съдбата ви предлага възможност,няма да я изпуснете,но ако се впуснете в мисли и и грижи по този или онзи ще се застопорите на едно място.Използвайте числото 11 не като правите крачка "напред-две назад".
Цитат
Аватар
Астро-приятел
Астро-приятел
МнениеПубликувано на: Вто Авг 28, 2007 4:32 pm
Благодаря Кабала,страхотна си!!! smile3525 Прочетох всички публикации по темата и така де появиха още доста въпроси smilie3529 ..... разбира се ако е удобно да попитам отново
Число на съдбата 11
На душата 2
На зодията 6
И на името 1 ( Таня )
Има ли синхрон в случая?

10x
Цитат
Аватар
Галактически стопаджия
МнениеПубликувано на: Сря Авг 29, 2007 12:31 pm
привет .,.,., Числото на съдбата и на душата са в синхрон,все пак,ако решим да редуцираме 11( което не трябва да става) се превръща в двойка.Говорим за прекалена чувствителност и отново злиза на преден план темата за парите и семейството.Според моите изчисления,обаче,ТАНЯ е с вибрацията на 3.Знам,че аз смятам по мой си начин и все още го използвам.Та,така.....Буква Т е символ на новото начало и аз го слагам под числото 8,въпреки,че някои ще ме упрекнат и ще кажат,че е под номер1.....както и да е...Осмицата е символ на имело преодоляване на всички трудности, а самото изписване на буквата ковори за преминаване на една по-висша енергия по канала към материалното. Така, тройката говори за трудолюбие и голяма сърдечност.
И какво имаме тук в крайна сметка....Една чувствителност, силно развит майчински инстинкт, но и желание да си първа, за лидерство,което почти не ти се удава,заради голямото колебание на моменти.Знаеш,че има някаква сила,която винаги те е запазвала до сега.Говорим и за една любвеобвилна натура, която харесва красивото и лукса, но личност,която доста често се отрезвява сама и здраво стъпва на земята.Е,Таня,сривът,който го е имало през последните девет години,както и големият инат,който си проявявала,бавно изчезват.Сега си под знака на тройката и виждам рязък скок,ако,както казах,преодолееш притесненията си.Сама се спираш.Името ти дава сила,с това Я накрая.Сега се отдай на учение,а след три години ще си по-настъпателна:))))) smile3525
Цитат
Аватар
Астро-приятел
Астро-приятел
МнениеПубликувано на: Чет Авг 30, 2007 4:03 pm
Хиляди благодарности Кабала Започва да става все по интересно Sorriso но пак моите сметки май ще отидат на вятъра newspaper
Както и да го смятам не мога да разбера от къде идва тази вибрация 3 smile3521
а за буквата Т изхождате ли по някакъв начин от:
,
, ,

Т
ох май съвсем се оплетох...

Gigi
Цитат
Аватар
Галактически стопаджия
МнениеПубликувано на: Чет Авг 30, 2007 7:48 pm
Ся,пък аз се оплетох.... ,,. Не разбрах,какви са тези запетайки над Т-то stupid ...Ами,аз приемам Т с вибрация 8,а ти вероятно го вземаш за 1 jeer ,нали?:)))))
Цитат
Аватар
Астро-приятел
Астро-приятел
МнениеПубликувано на: Чет Авг 30, 2007 8:13 pm
И като 8 осмица да го смятам пак не мога да получа вибрация 3 на името
Т(8)+ а(1)+ н(5)+ я(3)=17 или 8
А ,
, ,
T
няма нищо общо в случая това е божествен знак Иехие (еврейската буква йод) и по точно АЕИ- в превод винаги и ( съчетанието от времето,пространството и материята са в основата на този божествен знак )но това е друга тема smile3525
Цитат
Аватар
Галактически стопаджия
МнениеПубликувано на: Пет Авг 31, 2007 9:49 am
Йод-а мога да ти го изпиша на иврит:))))...изобщо не зацепих за това ,.., ,ама нали съм русо smile3521
Т-8+А-1+Н-3+Я-9=21=3
Първите 3 букви са много важни за името и в случая твоите също обазуват числото 3 ,,,,
Цитат
Аватар
Астро-приятел
Астро-приятел
МнениеПубликувано на: Пет Авг 31, 2007 10:48 am
На базата на кое го изчисляваш по този начин?
Живо се интересувам от Кабала и Кабалистична нюмерология
Кабала е най старото и мъдро учение- за мен това е чист продукт на проницателен ум търсешт истината, по изчисления са необходими 90 години учение не за бъде практикувана, а за да бъде разбрана, изхождайки от това,ако сам дълголетна някъде към края на живота си трябва да съм я разбрала ха ха ха Sorriso ...леле отнесох се...
От уста на уста сигурно не е достигнало до нас цялото учение,но пак аз ще съм доволна ако успея да докосна и частица от тази мъдрост!
Търсеики по книжарници и борси литература по темата,видях че много хора не са и чували за Кабала,това така да се каже ме затрудни в известен смисъл, снабдих се с някои материали, но ако имаш нещо конкретно в предвид което можеш да ми препоръчаш ще съм ти много задължена
10x
Цитат
Аватар
Галактически стопаджия
МнениеПубликувано на: Пет Авг 31, 2007 4:53 pm
амииии,честно да ти кажа,материалите,които имам не са книги...повечето са записки,курсове и неща,които са преснимани.Имах удоволствието да получа и един т.нар."ръкопис",записки на ученичка на Дънов,което включва разработка на нашата азбука,спрямо звученето и вибрациите на кабала.
Специално това,което ти писах съм го учила от едни лекции на една нумероложка от Русе,която за съжаление не е между живите.....Все се каня да ги кача на компютъра,за да не ги затрия,но все не ми остава време.....
Подводни има много хубава книга за цифрите и кабала,обяснени като нива.....Влез в сайта му,мисля,че там имаше книги за скачване.
Ам,то и тарото е кабала:))))).... smile3521
До колкото си спомням ,конкретна книга "КАБАЛА"има Папюс,който е един от ордена на Братството на Сион.....До колкото знам,не е от великите магистри,но определено може да му се вярва...Всички документални книги за тамплиери,масони,както и за Братството на Сион от тук-от там дават информация за кабала и за Талмуд.
П.С.Пък,ако минеш през Варна,може да ти покажа тетрадките,изписани с цифри и сметки:)))) smile3521
Цитат
Аватар
Астро-приятел
Астро-приятел
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 01, 2007 12:10 pm
10x
Този Подводни се оказа трудно откриваем поради изчерпани количества,но в крайна сметка поръчах Кабала на числата и освен тези материали които имам успях да поръчам още близо 10 книги по темата,което освен че беше по лесно от преди,сега ще имам и достатъчно база за сравнение от различните автори...

smile3525
Цитат
Аватар
Звездоброец
Звездоброец
МнениеПубликувано на: Съб Окт 20, 2007 5:08 pm
ааамхаа , може ли да ми обясните какво по точно ще рече думата "НУМЕРОЛОГИЯ" че нещо не схванах за кво става вапрос
.,,,,, ,,. ,.., ...-
Цитат
ПредишнаСледваща

Назад към Древни гадания