Медиум Цели във всеки знак

Форум за тези които за първи път се сблъскват с Астрологията. Какво е Слънце, Луна или Асцендент? Питайте, може би някой е свободен и има желание да ви отговори.

Модератор: site admin

Астро-приятел
Астро-приятел
МнениеПубликувано на: Пет Яну 23, 2009 12:41 am
Бихте ли казали нещо повече за МЦ в съвпад със Слънце Дева,като Слънцето е на 1.6 градуса от МЦ,но в 9 дом.И МЦ и Слънцето са в секстил с Юпитер ,Уран и Марс,а квадрат с Нептун. Луна Риби и Асц Скорпион ако има значение тълкуването на МЦ
Цитат
Аватар
Вълшебник
Вълшебник
МнениеПубликувано на: Вто Фев 10, 2009 6:39 pm
Чародейката написа:Многото интереси,които има често го затрудняват в избора на призвание ...Склонен е и да дава непрекъснато съвети и да се бърка където трябва и където не трябва(хмм,това е типично за Девата,но все пак,като се замисли човек,МЦ в Близнаци се среща предимно при АЦ Дева).Не го свърта на едно място...

Толкова е вярно!!! Аз със моето Слънце в Овен и Ац Дева и Луна Водолей абсолтно навсякъде се бъркам...А това че не ме свърта на едно място е напълно буквално - дори когато седя в къщи пред компа не мога да напиша повече от 5-6 изречения без да стана и да започна да обикалям в стаята или да си потанцувам или да погледам нещо по телевизията и тогава да продължа...
If you can dream it, you can do it! ~Walt Disney
Цитат
Аватар
Вълшебник
Вълшебник
МнениеПубликувано на: Вто Фев 10, 2009 6:42 pm
Чародейката написа:Оффф,благодаря ви много на всички 10x ама да знаете,че е доста изморително това МЦ...озорих се вчера докато го преведа от руски(добре че беше майка ми!!!) и докато го напиша...тъй че да не ми се сърдите,ако малко забавям тълкуванията ..,

Превеждаш го сама от руски? О.о много благодаря! fiore smile3525 Много е хубаво и интересно всичко написано!
If you can dream it, you can do it! ~Walt Disney
Цитат

Астро-приятел
Астро-приятел
МнениеПубликувано на: Чет Фев 19, 2009 12:11 am
Привет unona!
Би ли ми обяснила какво се има предвид "добре разположен Уран" - да няма "лоши" аспекти - опозиции и квадрати ли?
Цитат

Астро-приятел
Астро-приятел
МнениеПубликувано на: Съб Ное 13, 2010 11:38 am
sky написа:Привет unona!
Би ли ми обяснила какво се има предвид "добре разположен Уран" - да няма "лоши" аспекти - опозиции и квадрати ли?

Уран ако е във водолей или скорпион, в 11-ти дом, означава - "добре разположен Уран".
Последна промяна zvezdichkata на Чет Яну 01, 1970 3:00 am, променена общо 0 пъти
Причина: ''
zvezdite ne se hvalqt, te prosto si svetqt!
Цитат

Астро-приятел
Астро-приятел
МнениеПубликувано на: Сря Мар 14, 2012 7:49 pm
Здравейте всички на това весело и мъдро място :) Днес се присъединих към форума,търсейки информация за МС в знаци.Благодаря на всички ви за информацията,която предоставяте тук и ,която- вече знам е плод на много труд и жажда за знание.Тъй като наистина трудно се намира информация за някои аспекти от Натала,а аз сега се уча и много си мечтая да попълня всичко,което не знам, макар и стъпка по стъпка моля ви,ако някой има инфо за МС в Лъв,Везни, и Риби -да я сподели.За Риби аз намерих само това :
МС в Рыбах.

Потребность в самопожертвовании; страстное стремление к нежности и мягкости, жажда переживаний, интерес к оккультизму.

Здесь важно также положение планеты, владеющей МС, т.е. знаком, в котором находится середина неба. Асцендент можно рассматривать как “точку Я” по отношению к окружающему. МС - это Я - целевая точка. Напротив “точки Я” находится “точка Ты”, десцендент; он показывает задачу, которую дает человеку его партнер. Напротив МС лежит “нижняя середина неба”, глубочайший пункт, который можно назвать “точкой происхождения”. Это начальная точка для жизни, исходный мотив для жизненной цели. Эти представления станут более понятными при обсуждении домов, к которому мы переходим.

До скоро :)
Последна промяна Loriter на Чет Яну 01, 1970 3:00 am, променена общо 0 пъти
Цитат
Аватар
Галактически стопаджия
МнениеПубликувано на: Пон Мар 19, 2012 5:16 pm
Ами,то е написано тук, въпреки че, при мен не се отварят страници. Не знам как е при вас.
Последна промяна kabala на Чет Яну 01, 1970 3:00 am, променена общо 0 пъти
ВСИЧКИ ПРОБЛЕМИ СА РЕШИМИ,ДОРИ И "НЕРЕШИМИТЕ"!
Цитат
Предишна

Назад към Първи стъпки в Астрологията