нужда от съвет

Форум за тези които за първи път се сблъскват с Астрологията. Какво е Слънце, Луна или Асцендент? Питайте, може би някой е свободен и има желание да ви отговори.

Модератор: site admin

Астро-приятел
Астро-приятел
МнениеПубликувано на: Нед Яну 17, 2010 8:32 pm
здравейте имам спешна нужда от съвет
налага ми се да избирам

живота ми така се завъртя за 1 месец
родена съм на 02-07-1976 година в 08.30 часа в град тьрговище.

налага ми се да избирам между
Димитър роден на 02-02-1978 година с когото бяхме заедно близо 3 години но преди 1 месец се разделихме а сега иска да се съберем отново, но преди 12 дни се запознах с друг човек роден е на 09-01-1976 година. И тази нова тръпка ме кара да мисля позитивно за бъдещето, открих отново мечтите си. Обаче Димитър пак се сети за мен, пише ми смс, посреща ме след работа, не зная какво да правя?

Ще съм ви много благодарна ако някой светне лампата в тъмната стая в която се намирам. Не мога да получа помощ от семейството си, те достатъчно са ангажирани със своите си проблеми.

Благодаря, че ви има... cry
Последна промяна ivet на Чет Яну 01, 1970 3:00 am, променена общо 0 пъти
Причина: ''
Цитат
Аватар
Слънчево затъмнен
МнениеПубликувано на: Нед Яну 17, 2010 9:15 pm
Няма как да ви кажем кой е правилният избор. Това е ваша ВОЛЯ.
Разгледах данните на бързо, които сте оставила, но не намерих нещо забележително като връзка и с двамата господа. Разбира се, ако някой от тях има сериозни намерения към вас трябва да си направите консултация, ако все още имате желание, но трабва да се знае и неговия час на раждане.
Така в интернет не става.
,,,,
Последна промяна BlueEyedAngel на Чет Яну 01, 1970 3:00 am, променена общо 0 пъти
Цитат

Слънчево затъмнен
МнениеПубликувано на: Нед Яну 17, 2010 9:24 pm
Здравей smile3525
Може би трябва да помислиш за някои неща, примерно каква е била причината да се разделите с Димитър, и да я имаш предвид, предполагам, че все има такава.. от друга страна и това, че другият човек го познаваш съвсем отскоро и може би не го познаваш добре ..
С астрологията може да се погледне съвместимостта в най-общи линии, но най-добре е може би и сама да стигнеш до избора sss
Последна промяна Hera на Чет Яну 01, 1970 3:00 am, променена общо 0 пъти
Цитат

Назад към Първи стъпки в Астрологията