Нов в астрологията

Форум за тези които за първи път се сблъскват с Астрологията. Какво е Слънце, Луна или Асцендент? Питайте, може би някой е свободен и има желание да ви отговори.

Модератор: site admin

Астро-приятел
Астро-приятел
МнениеПубликувано на: Нед Юли 18, 2010 12:52 am
Здравейте на всички!
Скоро един приятел ми направи хороскоп,както и ми каза много верни неща за мен,които се случиха и продължават да се случват.Това събуди много голям интерес в мен.
Молбата ми е да ми предложите някаква литература или сайтове ,за да науча нещо повече за тази наука.Искам да знам как се случват нещата,тъй като сам супер невеж все още...
Поздрави!
Последна промяна klashnikoff на Чет Яну 01, 1970 3:00 am, променена общо 0 пъти
Причина: ''
Цитат
Аватар
Галактически стопаджия
МнениеПубликувано на: Пон Юли 19, 2010 11:04 am
здравей и добре дошъл :)
мисля, че съвсем като за начало ето тази тема би ти била интересна viewtopic.php?f=17&t=1141
аз лично ти препоръчвам да започнеш с книгите на Марион Марч, Джоан Макевърс - Най - добрият начин да научим астрология. книгите лесно се намират и са на български, ако можеш да четеш на английски, руски или друг език ще препоръчаме и дргуи книги и сайтове
Последна промяна mazko на Чет Яну 01, 1970 3:00 am, променена общо 0 пъти
Цитат
Аватар
Вълшебник
Вълшебник
МнениеПубликувано на: Чет Яну 06, 2011 1:12 pm
Да, на Марион Марч и Джоан Макевърс особено 1 и 3ти том... Аз самата съм прескочила 2ри, мисля че защото беше пълен с много изчисления, които в съвремието се правят от компютъра...

Иначе в астро.ком ако разбираш английски хороскопите от серията "Астро клик" (Astro Click Love, Astro Click Partner i Astro Click Profile май че бяха) доста са интересни :)

И също на Светла Балтова - Астрология и астропсихология за всички Gigi
Последна промяна elindress на Чет Яну 01, 1970 3:00 am, променена общо 0 пъти
If you can dream it, you can do it! ~Walt Disney
Цитат

Назад към Първи стъпки в Астрологията