Марс в Рак преработване?

Форум за тези които за първи път се сблъскват с Астрологията. Какво е Слънце, Луна или Асцендент? Питайте, може би някой е свободен и има желание да ви отговори.

Модератор: site admin

Аватар
Астро-приятел
Астро-приятел
МнениеПубликувано на: Пет Юли 29, 2011 4:02 am
Здравейте,
искам да попитам относно Марса ми в Рак в 7ми дом. До колкото знам едновременно в падение и заточение.. Как е необходимо да се действа с такъв марс?
Аз, например, нямам почти никаква физическа енергия и ми е ядски трудно да се наканя да направя нещо. В същото време емоционалната енергия ми идва малко в повече..
В смисъл на мен ми е добре някой друг да върши вместо мен рутинните неща, но правилен ли е този подход?
Благодаря предварително за отговорите ви
Последна промяна daynda на Чет Яну 01, 1970 3:00 am, променена общо 0 пъти
Причина: ''
Цитат
Аватар
Мандира - каран
МнениеПубликувано на: Пет Юли 29, 2011 11:19 am
Здравей Gigi
Не някой друг, а конкретно партньор ще очакваш да свърши всичко. Марс в рак не е леко положение, защото както ти самата казваш ти идват повече емоциите, но знаеш ли Марс е действие, а емоциите са по Венера. Тоест за да определиш, точно коя планета ти влияе и как, трябва да направиш верижката на екзалтация и на падение. Така ще уточниш коя планета е с най-голяма сила в хороскопа ти.

Освен това е важно да си отговориш на въпросите свързани със 7-ми дом.
-Не приемаш ли хората които се обръщат към теб, като агресори? Някой който не просто ти говори, а направо те атакува...това наистина изморява!
-Как са отношенията ти с партньорите? Имаш ли дълга връзка или брак? Възможно е никой партньор да не ти се струва достатъчно полезен за теб самата.
-Енергията която ти дава марс в 7-ми дом можеш да използваш в спорта. Тренираш ли нещо?
-Бизнеса - имаш ли интерес към свой бизнес, някаква фирма например за работа от дома, нещо свързано с обзавеждане и домакински уреди, също може и градина, къщи, продажби на имоти. Малко по-сложно е за строителство, но пак не е изключено.

Хиляди може да са интерпретациите на Марс в рак и то в 7-ми дом. Всичко зависи и от другите планети в хороскопа. Защото ако асцендента е козирог, ти си по-затворен човек и понеже марс е в 7-ми дом, е доста сложно за връзките...
Последна промяна Amore на Чет Яну 01, 1970 3:00 am, променена общо 0 пъти
Причина: ''
Цитат

Назад към Първи стъпки в Астрологията