асцендент рак

Сподели своята история, вашият живот, хороскоп на вашето дете и комуницакия със другите зодии. Кой най-много ви дразни и кой най-много ви харесва...

Модератор: site admin

Аватар
Лунно затъмнен
МнениеПубликувано на: Нед Ное 23, 2008 4:33 pm
Kaya написа:асц рак имам наблюдение предимно при жените:
много красиви и женствени, обикновено с големи и изразителни очи, убедени са във визията си и са доста "тиранични" наред с гриживността и обичта си към вас:)
много са цупливи, няма начин да не ги засегнеш и обикновено са начумерени (това как става?!?!), държат на морала, дори и те да не го практикуват
имат склонност не само към хубавата храна, но и към закръгленост (луна на Ац или близо също дава кръглолики хубавици) и все кг са им много- изтезават се с диети (като цяло бързо качват)
не съм видяла жена с асц рак да е неугледна и даже да няма средства пак изглежда, като "скъпо бижу"- подредена, сресана и най-важното чиста:)
като цяло добият външен вид при жените е характерен за
водните дами
newsm51

Говорииии,говорииии makingeyes
Цитат
МнениеПубликувано на: Пон Ное 24, 2008 2:55 pm
Хората,които познавам с АЦ Рак са много непостоянни и доста самоуверени в себе си.Не са наперени като АЦ Лъв,но определено си вярват - зависи къде им е Луната. Аз лично не се разбирам с такива хора,Рак е воден,ама за слънчев знак може да си пасва що годе с Скорпион (визирам своя слънчев знак),но за АЦ - не се получава,в повечето случаи.Също така това,което определено не харесвам в подобни хора (даже и като цяло в Раците) е тяхната вечна отбранително настроение и това,че са свръхчувствителни те го заместват с голяма доза на мнителност и раздразнителност,също така обичат да се налагат и не харесват да чуват друго,освен своето си мнение - като цяло...Иначе АЦ Рак им дава упоритост,емоционалност, прави ги да се влияят повече от околните и обкръжаващата ги среда,демек по-възприемчиви,но са потайни... jeer
Цитат

Слънчево затъмнен
МнениеПубликувано на: Съб Яну 07, 2012 4:28 pm
Здравейте ,, какво мислите за отношенията между двама с асцендент Рак, според мен са много сложни, най-вече имам впредвид за отношения между двата пола.. асцендент рак е ту напред, ту назад, ту настрани.. как мислите, че могат да се разбират двама такива човека.. голяма сложнотия, тъй като асцендент рак прави всеки човек много сложен и многопластов, както съм чела някъде. ,,.
Последна промяна Hera на Чет Яну 01, 1970 3:00 am, променена общо 0 пъти
Причина: ''
Цитат

Слънчево затъмнен
МнениеПубликувано на: Съб Яну 07, 2012 4:33 pm
А да добавя и, че мен лично страшно ме дразнят някои черти на асцендент Рак.. примерни това постоянно странно повечение напред, назад.. аз също съм с този асцендент и сигурно съм също доста дразнеща с това за околните.. но иначе асцендент Рак са някак омагьосващи хора, сякаш излъчват нещо като топлина и светлина и .. магия... поне по мои наблюдения.. та много сложен асцендент и въпреки, че и моят е Рак, все още не мога да го разбера.
Цитат

Слънчево затъмнен
МнениеПубликувано на: Съб Яну 07, 2012 4:35 pm
Извинявайте за грешките... исках да напиша - примерно, поведение. ..,
Цитат
Аватар
Мандира - каран
МнениеПубликувано на: Пон Яну 16, 2012 10:03 pm
Интересни разсъждения. Аз бих добавила, че асц. рак спасява всяка жена не само в домакинството. Не бих казала,че асц. рак дава странности, а по - скоро дълбока емоционалност, която ако успееш да укротиш и да си като олио във водата, ще си просто супер. Gigi
Последна промяна Amore на Чет Яну 01, 1970 3:00 am, променена общо 0 пъти
Цитат

Слънчево затъмнен
МнениеПубликувано на: Вто Яну 17, 2012 12:37 pm
и аз не знам какво ме е прихванало с тия анализи и разсъждения, хахаха Gigi
Цитат
Аватар
Мандира - каран
МнениеПубликувано на: Вто Яну 17, 2012 2:14 pm
хеххе меркурий в транзитите е в козирог, ще си обсъждаме асц. рак и раците изобщо. нали знаеш, че и аз съм с такъв асц. Sorriso
Последна промяна Amore на Чет Яну 01, 1970 3:00 am, променена общо 0 пъти
Цитат

Слънчево затъмнен
МнениеПубликувано на: Съб Фев 04, 2012 11:17 pm
на мен ми хрумна, че тия магически неща са като цяло по водата, всичките водни знаци имат нещо такова, и всичко, що е водно в хороскопа, в този ред на мисли, също се замислих и за съседната тема за Венерата в Скорпион, определено омагьосва и има нещо топло и магьосническо в тях, предполагам, че и при другите водни планетки и Венерки и т.н. е така. Изучавам нови хоризонти, никога не съм се интересувала от толкова различни от мен хора, все съм се занимавала с въздушни и огнени Венерки, и една земна ми изпи силите, ама тези водните са уникални, направо страшни, като от друг свят. ,,. (е поне за мен, щото аз съм в огъня)
Цитат

Слънчево затъмнен
МнениеПубликувано на: Съб Фев 04, 2012 11:54 pm
Имах предвид приятелства и семейство, не че съм изучавала всичките Венери по друг начин, хаха, по-скромен от моя опит е рядък. Но както и да е, да добавя и, че се замислих и за другата тема, която пуснах за негативните черти и, че водата като цяло е обсебваща, затова и е ревнива, нормално е, и е много грижовна, нежна, внимателна.
Цитат

Астро-приятел
Астро-приятел
МнениеПубликувано на: Нед Юли 29, 2012 1:10 pm
Здравеите надявам се да не подразня някого със невежото си включване по темата защтото като цяло от скоро се занимавам със астрология и то като любител но специално за асцендент рак и килограмите мога да ви кажа че не е вярно че сме пълни аз самата съм със такъв асцендент и луна във скорпион а венера ми е във водолеи и от както се помня не съм качвала повече от 47 килограма а що се отнася за потаиноста да такива сме скриваме си от всекиго по нещо и грижливо пазим миналото си само за нас си и да като цяло сме не много уверени във себе си и даже до някъде несигорни ако мога така да се изкажа и да тънкоoбидни сме лесно се засягаме и обиждаме кактo и трудно допускаме обратно до себе си човек обидил ни веднъж но както казах това са моите лични наблюдения върху моят личен асцендент
Последна промяна elodia на Чет Яну 01, 1970 3:00 am, променена общо 0 пъти
и от лигите на черен котарак отровна течност нии ще правим пак за да пържим завистливите езици
Цитат
Предишна

Назад към Семейство, деца, приятели, общуване на тема 12-зодии