рак и водолей и сатурн в добавка и 8-мия дом от вашето слънце

Сподели своята история, вашият живот, хороскоп на вашето дете и комуницакия със другите зодии. Кой най-много ви дразни и кой най-много ви харесва...

Модератор: site admin

Аватар
Мандира - каран
МнениеПубликувано на: Съб Ное 15, 2008 10:37 am
BlueEyedAngel написа:Моята е в Рак. Гола вòда е Sorriso! Все не искам да съм толкова емоционална и все не успявам. Мисля, че това е най-голямата ми слабост.

по скоро си чувствителна, това е ключовата дума за луна, а емоционалност е за венера. я си представи, че тия двете са ти в съвпад в ,,.

първата стъпка към промяна е разбирането за себе си и самоусавършенстване на качествата, дялкане на минусите, ако е възможно.
Цитат
Аватар
Лунно затъмнен
МнениеПубликувано на: Съб Ное 15, 2008 1:25 pm
Моята майка е АС рак,а луна водолей.
По прочетено от вас е абсолютно вярно,че само за пари мисли,и това не било на нейно име,онова.....
То бива бива нахалство.....ама....
Цитат
Аватар
Лунно затъмнен
МнениеПубликувано на: Съб Ное 15, 2008 1:26 pm
На младини беше много грижовна,пък има и слънце в 6ти,но луната във водолей я прави непоносимо независима и нищо не желае да я ограничава.
Има слънце в стрелец.
Цитат
Аватар
Мандира - каран
МнениеПубликувано на: Съб Ное 15, 2008 3:12 pm
star_shine написа:Моята майка е АС рак,а луна водолей.
По прочетено от вас е абсолютно вярно,че само за пари мисли,и това не било на нейно име,онова.....
То бива бива нахалство.....ама....

асцендента действа по малко по- различен начин, оказва влияние първо на 1-ви дом, едни такива заоблени форми, и трябва да си 50 кг за да си що годе във добре изглеждаща форма.

има ли планети в рак майка ти, четвърти дом или втори, защото желанието за притежание може и да е по остта 2-8 ми, раците са винаги с поне едно апартаментче, една виличка и поне едно наследство.
домошари са. например аз като нямам време пъхам в хладилника което където намеря място, една жена рак, ще си вземе сточле, ще изважда всеки продукт и ще го разглежда. ще измива всеки плод, после ще го забърсва и ще го поставя вътре пак. ще затвори хладилника все едно вътре е най - голямото имане на света.
Цитат
Аватар
Лунно затъмнен
МнениеПубликувано на: Съб Ное 15, 2008 3:28 pm
Специално майка ми,тя има сатурн в рак на АС.
2 ри дом има марс и плутон,а в 8 ми луна.В 4ти има нептун.
Но тя като че ли с годините стана по-алчна,преди не беше така.
Сега гледа само изгодата.
Цитат

Слънчево затъмнен
МнениеПубликувано на: Сря Юни 17, 2009 10:48 am
дали защото съм Козирог, или защото имам Луна във Водолей, но раците сериозно ми лазят по нервите smile3514 От вчера направо съм бясна отново на рака, истински кошмар е да си обвързан по някакъв начин с такъв човек, на мен направо ми вгорчава живота smile3514
Цитат
Аватар
Лунно затъмнен
МнениеПубликувано на: Сря Юни 17, 2009 1:52 pm
Милата. Не се впрягай. Нали се обичате? Може би е трудно, но те са нежни създания, със сигурност, ако искаш знаеш как да намериш пътя към него. Незнам, аз тъй си мисля.
Моята Венера е в Рак, само това ми е Рачешкото, но на моя партньор 7 дом му е в Рак и познай ... Sorriso
Сподели, може да дам някакъв съвет, но те разбирам.

Понякога като говоря с него имам чувството, че все търси под вола теле и е толкова лесно раним, противно на своята Телешка природа и като го имам предвид все пак нещата се получават по-плавно, отколкото ако реагираш зле. Аз хората, които са лесно раними поне ги разбирам, дали заради многострадалната ми Венера или от Нептун в първи дом, незнам, но винаги мога да се поставя на тяхно място и да търся решаване на проблема, стига разбира се те да не таят чак толкова лоши чувства, яд, злоба или да са войнствено настроени. Тогава и аз слагам рогите и глей кво става. smile3534

Тъй, че не се оплаквай, ми казвай да помагаме. fiore
Цитат
Аватар
Мандира - каран
МнениеПубликувано на: Сря Юни 17, 2009 11:28 pm
с рак оправия няма.мисли и действай 4рез сатурна си. така сте ги сложи6 на място. сь6то ако има6 памук слагай в у6ите и се прави 4е слу6а6 това ги обезкуражава VIRGO-1
Цитат

Слънчево затъмнен
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 25, 2009 5:15 pm
Ох, благодаря ви за милите думи и за съчувствието, и се извинявам за моите остри думи във връзка с раците в този форум, ... дали се обичаме, не знам, ... баща ми е рак, и никак не съм доволна от него като родител, раците правят всевъзможното, за да си зависим от тях доколкото се може повече, и други подобни неща, и са адски нестабилни, не знам кога в тоя живот ще мога да почувствам сигурност в мъж, ...баща рак, "мъж" съвпад слънце-луна (същински рак), просто не мога повече така. Всяка зодия си има негативи, ама аман от това рачешко лакатушене насам натам.... то край няма. Не че и аз нямам рачешки качества, с асцендент Рак и Марс и Плутон в 4-ти дом съм много чувствителна, но по отношение на принципи съм твърда като скала, когато кажа нещо, наистина го мисля LIBRA не случайно са казали хората, че идеалния мъж е посочен от марс (и първият му възходящ аспект) в нощните карти. Мъжете Везни май са единствените разбрани хора, просто вече се изумявам в тази рачешка среда, успяха да ме отчаят от мъжкия пол като цяло.
Цитат

Слънчево затъмнен
МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2012 10:02 am
Днес осъзнах всъщност колкото голямо противоречие има в мен и това е между Асцендента ми Рак и Луната ми във Водолей. Двете са пълна противоположност.... Ракът е дълбоко сантиментален, затворен, привързващ се... а Водолей е самодостатъчен, отворен... и има общи неща между двата знака и това е силната интуиция, помагането на другите и може би и други неща, които сега не се сещам.
Последна промяна Hera на Чет Яну 01, 1970 3:00 am, променена общо 0 пъти
Причина: ''
Цитат

Слънчево затъмнен
МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2012 10:11 am
А забравих да кажа и, че Луната ми при това положение идва в 8-ми дом и никак не й е леко на горката, от тези противоречия между Рак и Водолей се получават 8-модомните чувства, а като цяло Рак-Водолей на мен лично ми влияе страшно объркано. Хем семейството, спомените, сантиментални усещания във всяко отношение, с хората, местата... в същото време Водолеят не е сантиментален, обича новото, да се освободи от старите и натежали неща, той е слънчево огрян, освободен, неглиже. Сега примерно толкова много емоции и чувства ми се събраха в последно време, че просто Ракът в мен вече не можеше да понесе цялото това напрежение, затова се задава Водолеят, който ще се справи със ситуацията с неговата лекота. Обичам ги и двете, макар и да са толкова противоречиви.
Последна промяна Hera на Чет Яну 01, 1970 3:00 am, променена общо 0 пъти
Причина: ''
Цитат
Предишна

Назад към Семейство, деца, приятели, общуване на тема 12-зодии